امروز: ۲۷ تیر ۱۴۰۳

قایق‌های قایقرانان گناوه در آتش سوخت

یاران سبز_ مرتضی خضری: مخفی‌کاری برای بعضی مسئولین تبدیل به قایم موشک بازی شده است و به نظر می‌رسد از آن لذت هم می‌برند. خانه‌های سازمانی را به ترتیب حروف الفبا دزد می‌زند که البته به کاه‌دان هم نزده است؛ دم نمی‌زنند. سالن‌ها را آتش می‌زنند، دم نمی‌زنند. آب را می‌بندند، دم نمی‌زنند. آخرین شاهکار مخفی‌کاری مربوط به آتش سوزی قایق‌های هیات قایق‌رانی‌ گناوه است. روز پنج‌شنبه ۹۰ درصد دارایی هیات قایق‌رانی گناوه در آتش سوخت اما هیچ گزارشی از آن درز نکرد. به گفته یکی از شاهدین  قفل درب شکسته شده است.  برای مشخص شدن عمدی و یا سهوی بودن آتش سوزی باید منتظر نظر کارشناسان بود. در هیات قایقرانی به تازگی تغییراتی به وجود آمده بود.

دو ورزشکار هیات قایقرانی آماده حضور در انتخابی تیم ملی بودند اما قایق‌ها و وسایل این هیات در آتش سوخت تا این ورزشکاران هم از انتخابی جا بمانند.

پیش از این مسئولیت هیات قایق‌رانی را اسدی رئیس اداره بندر به عهده داشت. رحمان عمادی رئیس اداره ورزش و جوانان با انتقال اسدی به دنبال جایگزین جهت ریاست هیات قایقرانی بود. عمادی پیشنهاد سرپرستی را به دانیال اسفنداری معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان گناوه داد و نامه سرپرستی هم به بوشهر زده شد اما همچنان حکم اسفندیاری منتظر امضاست. اسفنداری در اتاق معاون سیاسی، بخشداری را هم اداره می‌کند.

 

 

پست های مرتبط

1 نظر

 1. نخجص

  سلام
  همه میدونن این کار چه کسانی هستند اما متاسفانه به سادگی ازش میگذرند.
  چرا یه مصاحبه در این خصوص با اقای عمادی و دستندرکاران قایق رانی نمیکنید تا شفاف سازی شود؟ مدیر سایت که انسان ترسویی نبووده هیچوقت.
  پول بیت المال را اتش زدن به راحتی ازش میگذرید. پس کو رسالت خبرنگاریتون؟ پیگیری کنید و از این موضوع دست نکشید به راحتی میفهمید کار چه کسی بوده. مطمنم که حدس و گمان شما هم درست همین الان…

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *