امروز: ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

گذر سخت پاس از موج + تصویر

یاران سبز_ مرتضی خضری: لیگ دسته اول فوتبال ساحلی کشور از هفته دوم هم گذشت. در این هفته پاس بندرسازان گناوه در رقابتی سخت از موج گناوه یک امتیاز گرفت تا صدرنشین این گروه شود. در این گروه شهرداری چابهار هم به سه امتیاز رسید. شهرداری در چلیچه نفس شهید نوروزی را گرفت و ۵ بر ۱ به پیروزی رسید.

در ورزشگاه شهدای خلیج فارس گناوه دو تیم هم‌شهری پاس و موج به دیدار هم رفتند. این دیدار غرق حساسیت بود و به همین دلیل از معدود بازی‌های ساحلی شد که بدون گل به پایان رسید. در پاس، علی عشایری زمان کمی فرصت داشت تا در بازی باشد اما در همین فرصت کم از بهترین‌های پاس بود. سالم قائدی در دفاع خوب کار کرد و میلاد فتوت هم در درون دروازه بدون اشتباه بود. فتوت در ضربات پنالتی هم موفق عمل کرد. سنگربان پاس ضربه احمد دهقان را مهار کرد تا پاس به تک امتیاز این بازی برسد. در موج ایمان لیراوی و علیرضا حسینی خوب بودند. حسینی در درون دروازه موج در چند نوبت توپ‌های مسعودنیا و صیادی را دفع کرد تا این دیدار گل نداشته باشد.

در ضربات پنالتی گل‌های پاس را سروش عبدویی و سیدمیلاد محمدی‌زاده به ثمر رساندند.

استقبال خوبی از این بازی شد و نشان داد فوتبال ساحلی جای خود را در میان فوتبال‌دوستان به خوبی باز کرده است.

در گروه دوم  در همان هفته نخست یک تیم از مسابقات کنار گذاشته شد. پیام کویر اردکان به دلیل بدهی مالی اجازه ورود به زمین نگرفت؛ این گروه مجددا با حضور تیم‌های دهیاری صادق‌آباد اصفهان، دهیاری ملاباشی یزد، فرش حدادی اصفهان و شهروند فرح‌آباد قرعه کشی شد. در تنها بازی انجام شده این گروه دهیاری ملاباشی در وقت‌ اضافه ۳ بر ۲ شهروند فرح‌آباد را مغلوب کرد و به دو امتیاز رسید.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *