امروز: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

در گناوه، برازجانی‌ها رقیب نداشتند

یاران سبز- مرتضی خضری: در حالی که فوتبال کشور آبستن حوادث تازه و آینده آن برای میزبانی در تمام سطوح نامشخص است در گناوه فوتبال دوستان لحظه‌ای آرام ندارند و مسابقات مختلف محلات را با حس حال عجیبی برگزار می‌کنند. در سالن نفت گناوه مسابقات فوتسال یادواره زنده یاد سید محمد موسوی و محمدجواد یوسفی را دسته ورزشی ماهان به رهبری رضا کبگانی برگزار کرد. در این مسابقات یا امام رضا موفق به عسب عنوان قهرمانی شد. در این مسابقات ۴۳ تیم حضور داشتند و در نهایت دو تیم آل‌یاسین و یا امام رضا به فینال رسیدند. یا امام رضا در نیمه نهایی تیم قدرتمند پارسه را   ۸ بر ۲ مغلوب کرد. پارسه ترکیبی از بازیکنان گچسارانی را داشت ولی این تیم طراوت گذشته را نداشت. آل‌یاسین هم در رقابتی سخت لیان را در ضربات پنالتی شکست داد. در شب پایانی هر دو تیم از کمبود بازیکن رنج بردند. آل یاسین با هنر گلزنی عادل دشتی‌زاده دو بار از رقیب خود پیش افتاد اما حملات «یا امام رضا» بالاخره جواب داد و در نهایت تیمی که ترکیبی از بازیکنان برازجانی را داشت ۳ بر ۲ و با گل‌های علی کمال‌پور، وحید درگویی و سیدعلی موسوی به پیروزی رسید.

با پایان بازی مراسم اهدا جوایز هم شروع شد. سیدمحسن موسوی که این روزها در فوتبال گناوه دیده می‌شود از میهمانان این بازی بود. موسوی رئیس هیات مدیر امید در کنار حسین عبدالهی‌، رحیم خضری، یوسف عبدالهی و گمارونی مراسم اهدا جوایز را انجام دادند.

یا امام رضا و و آیت کیانی جام‌های اخلاق را بردند.

لوح پدیده مسابقات به سیدعلی موسوی و حکیم ستایش رسید. این دو در تیم‌های آل یاسین و معراج بازی کردند.

در جدول گلزنان عادل دشتی زاده هر چه تلاش کرد نتوانست به علی کمال‌پور برسد. کمال‌پور ۸ گل و دشتی‌زاده ۷ گل به ثمر رساندند.

جایزه مربی برتر هم به سهراب خوش‌رفتار رسید. خوش‌رفتار و مهدی خلفی کاندیدای جایزه مربی برتر بودند. خلفی با یا امام رضا قهرمان شد اما تاثیر فنی بر روند تیمش نداشت و به همین دلیل خوش‌رفتار به عنوان مربی برتر انتخاب شد.

پنج بازیکن در ترکیب منتخب قرار گرفتند. در درون دروازه رقابت بین یوسفی سنگربان لیان، حسین حیاتی دروازه‌بان آل یاسین و حسین توسلی سنگربان یاامام رضا بود که با مشورت اعضای هیات توسلی درون دروازه قرار گرفت. آیت کیانی(یا امام رضا)، عادل دشتی زاده(آل یاسین)، احسان فیروز‌پور(پارسه) و اسماعیل عباس(پرسپولیس) دیگر بازیکنان منتخب بودند. روی انتخاب فیروزپور اعتراض وجود داشت البته عده‌ای حیاتی را مستحق حضور در درون دروازه می‌دانستند.

جایزه بهترین بازیکن هم به آیت کیانی رسید. کیانی تاثیر زیادی بر روند حرکتی تیمش داشت. این بازیکن با عادل دشتی‌زاده برای کسب بازیکن برتر رقابت داشت.

جواد فرهادی، جواد خدری، ابراهیم عرب‌زاده و جمال جمالی در برگزاری مسابقات تلاش زیادی انجام دادند.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *