امروز: ۲۵ تیر ۱۴۰۳

با پنالتی علی خرم‌آبادی بازیکن گناوه‌ای صنعت، نفت آبادان به سه امتیاز رسید

 

❇️یاران سبز- مرتضی خضری: گل سرسبد این روزهای فوتبال گناوه علی خرم‌آبادی‌ست. بازیکن جوانی که با پشت‌کاری ستودنی بالاخره رد پایی از فوتبال گناوه در لیگ برتر به جا گذاشت.
▪️طی چندین سال در بالاترین لیگ کشور پنج بازیکن گناوه‌ای پا به توپ شده‌اند. مصطفی شنبدی و مسعود شمسی اولین بازیکنان گناوه‌ای هستند که در دهه شصت با پاس بوشهر بالاترین لیگ کشور را تجربه کردند. غلامعلی رویین‌تن گلزنی که هنوزم در آبادان از گل‌هایش حرف می‌زنند با صنعت نفت آبادان به بالاترین سطح فوتبال ایران رسید. رویین‌تن زمانی که پروین مربی تیم ملی بود در لیست انتخابی تیم ملی هم قرار گرفت اما یک مصدومیت راه را بر روی این گلزن بست‌. میثم امیری و امیر تهمورثی هم تجربه لیگ برتر کشور را دارند اما خیلی سال بود که فوتبال گناوه حتی در لیگ یک هم نماینده‌ای نداشت.
علی خرم‌آبادی که سهمیه بازیکن زیر ۲۳ سال صنعت نفت آبادان است بعد از سال‌ها سراشیبی تند افول در فوتبال گناوه به لیگ برتر رسید.
▪️امروز تنها بازی معوقه هفته نخست لیگ برتر در آبادان انجام شد. صنعت در این بازی میزبان پیکان تهران بود. شاگردان سیروس پور موسوی در نیمه نخست با گلی که حجت حق‌وردی برای پیکان زد با شکست راهی رختکن شدند اما در نیمه دوم دو گل از طالب ریکانی کاپیتان صنعت نفت آبادان، نماینده خوزستان را صاحب هر سه امتیاز کرد‌.
پورموسوی سرمربی صنعت در نیمه دوم علی خرم‌آبادی را به زمین فرستاد. خرم‌آبادی پنج دقیقه بعد از ورود به زمین، صنعت را صاحب پنالتی کرد. این پنالتی را ریکانی گل کرد تا تیم بدون پنجره مسابقات اولین پنجره را بر روی خود باز کند.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *