امروز: ۰۹ مهر ۱۴۰۱

ادامه صدرنشینی امید گناوه/ روز خوب کارگر بنه‌گز

یاران سبز_ مرتضی خضری: هفته سوم لیگ برتر جوانان استان بوشهر با فشردگی خاصی انجام می‌شود. بازی‌های فشرده فرصت ریکاوری و رفع نقص را از تیم‌ها گرفته است. با این وضعیت تعداد مصدومیت‌ها نیز بیشتر شده است. در هفته سوم لیگ برتر جوانان استان بوشهر ۶ دیدار انجام شد. امید نوین فجر گناوه در بوشهر، ملوان را ۲ بر صفر مغلوب کرد. این پیروزی امید را در صدر نگه داشت. کارگر بنه‌گز در کنگان ابوذر را با چهار گل شکست داد. این پیروزی کارگر را در جمع مدعیان نگه داشت. پارس جنوبی جم هم از تیم‌های پیروز هفته سوم بود. پارس جنوبی میزبان فجر صبا بوشهر بود و با چهار گل این تیم را بدرقه کرد. شاهین اهرم در هفته سوم هم میزبان بود. شاگردان اسفندیار زنده‌بودی یک بر یک با میداف کنگان مساوی شدند. خلیج فارس پنبه ریز و ایرانجوان بوشهر هم حاصلی جز یک بر یک نداشتند. پارس برازجان در دیلم رودر روی شاهین قرار گرفت و با یک گل میزبان را شکست داد.

  • امید گناوه شانس اول قهرمانی در این دوره است. فضل‌اله صیادی و شاگردانش به مصاف تیمی رفتند که در دو دیدار گذشته گلی دریافت نکرده بود. در این بازی نیمه نخست بدون گل سپری شد ولی با آغاز نیمه دوم و بازی خوب محمدرضا لیراوی میهمان به دو گل رسید. ابتدا فرحان فرهادی امید را پیش انداخت و در ادامه سهیل طیبی هم موفق به گلزنی شد. در نیمه دوم داور فرحان فرهادی را اخراج کرد؛ اخراجی که اشک فرهادی را در آورد.
  • در پایان بازی فضل اله صیادی سرمربی امید، گفت: قصد نداشتم در مورد داوری صحبتی کنم اما قضاوت‌ها به شکلی‌ست که سکوت در برابر آن به ورزش صدمه می‌زند. امروز هم داوری ضعیف بود و هم ناظر رفتار دور از انتظاری داشت. ناظر عملا فضای مسابقه را بهم ریخت و باعث تنش شد. کمیته داوران باید فکری به حال داوری کند.
  • کارگر بنه گز در کنگان بهترین نتیجه ممکن را به دست آورد. شکست ۴ بر صفر ابوذر در کنگان باعث شد تا بنه‌گز هم به بالای جدول نزدیک شود. در این بازی محمدرضا بازیار در خط حمله کارگر بهترین عملکرد را داشت. بازیار دو گل زد و خط دفاعی ابوذر را آسیب‌پذیر کرد. محمد امین مرادی و آرتین دهقانی‌صفت هم دیگر گلزنان کارگر بودند. مغدانی و شاگردانش با این پیروزی در یک قدمی امید قرار گرفتند.
  • پارس برازجان و ایمان‌نژاد چند سالی‌ست در لیگ جوانان استان مدعی شده‌اند. پارس در این فصل هم مدعی‌ست. نماینده برازجان در این هفته میهمان شاهین دیلم بود. در دیداری که بازی درگیرانه در آن حرف اول را می‌زد محمد کیهان‌پور چهره برتر آن بود. کیهان‌پور زننده تنها گل این بازی هم بود.
  • خلیج فارس پنبه ریز و ایرانجوان بوشهر در این هفته امتیازها را تقسیم کردند. بازی دو تیم بوشهری که با حواشی هم همراه بود ۱ بر ۱ به اتمام رسید. در این بازی ابتدا شاگردان امراله رضایی به گل رسیدند. یک ضربه آزاد مستقیم و دفع ناقص و ضربه سر محمد بهادری گل اول بازی را در پی داشت. کادر فنی ایرانجوان اعتقاد داشت بهادری در موقعیت آفساید به توپ ضربه زده است و به همین دلیل به شدت اعتراض داشتند. در نیمه دوم دانیال یزدان‌پرست گل مساوی را برای ایرانجوان به ثمر رساند.  این بازی با همین نتیجه به پایان رسید. در ایرانجوان رضا بحرانی‌نژاد و پوریا شهبازی فرد عملکرد خوبی داشتند. شهبازی فرد در آخرین نقطه دفاعی ایرانجوان روز خوبی داشت.
  • امراله رضایی مربی خلیج فارس پنبه ریز در پایان بازی اظهار داشت: با این شرایط نباید به آینده لیگ خوش بین بود. در لیگ جوانان باید بازیکن سازی شود و بازیکن تربیت شود ولی با این روش امکان ندارد بازیکن ساخته شود.
  • میردخت سرمربی ایرانجوان بوشهر از محل برگزاری ناراضی بود و بیان داشت: زمین پایگاه کیفیت ندارد. سرویس بهداشتی ندارد. دور زمین حصار ندارد و رختکن و نیمکت ذخیره بسیار کوچکی دارد. نباید در این زمین بازی برگزار شود.
  • در اهرم، شاهین این شهر در مقابل میداف کنگان یک بر یک مساوی شد. در نیمه نخست دروازه‌ها بسته بود اما در نیمه دوم شاگردان عبداله ادرایش با گلی که عسیی احمدزاده از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند پیش افتادند. بازی خوب دانیال شکوری می‌رفت که سه امتیاز را به میداف برساند ولی گل سعید آذربان بازی را به تعادل کشاند. در شاهین دانیال اسدی و آذربان چهره‌های برتر بودند.
  • پارس جنوبی جم در سومین هفته طعم پیروزی را چشید. تیم مرتضی نورافکن دو هفته بد داشت ولی در هفته سوم فجر صبا بوشهر را با چهار گل شکست داد. محمد عزیزی در راه اندازی پارس تاثیر فراوانی داشت. عزیزی دو گل زد و اکثر حملات این تیم را رهبری کرد. مجتبی بسطامی و امین ناصرزاده هم دیگر گلزنان پارس بودند. در این بازی فجر شکست خورد اما بازی خوب مهدی عریضی به چشم آمد.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.