امروز: ۰۵ مهر ۱۴۰۲

یزدی‌ها راهی فینال شدند/گناوه و خراسان به رده‌بندی رسیدند

❇️یاران سبز_ مرتضی خضری: فوتوالی یکی از رشته‌های ورزشی ست که به دلیل کنترل خوب پروتکل‌های بهداشتی مسابقات آن متوقف نشد‌. دومین دوره مسابقات ستارگان فوتوالی به میزبانی اهواز و در پارک ساحلی لاله در حال انجام است. در این مسابقات هشت تیم شرکت کردند. گلساپوش و صدر شیمی یزد دو قدرت این رشته ورزشی با ترکیب سیدحسین میرحسینی، مهدی میرجلیلی، امیرحسین دهقانی و مهدی میرحسینی در مسابقات حاضر هستند. خراسان شمالی با ترکیب علی‌رضا نعیمی و رحمان براوندی دیگر تیم مدعی مسابقات است. پاس جوان گناوه نماینده استان بوشهر با ترکیب محمدامین صیادی و مهرداد گاوداری در این مسابقات حضور دارد. حامد شادروان و مهرشاد پورفروزان ترکیب تیم گلستان در این مسابقات هستند. محمدقاسم محمدپور و سامان جهان‌تیغ از سیستان و بلوچستان راهی مسابقات شده‌اند. برای خوزستان، میزبان این مسابقات پرهام برداران و محمد شجاعی بازی خواهند کرد. تیم کرمانی‌ را الیاس مرتضی‌پور و احمد بلوچی همراهی می‌کنند.
در گروه نخست تیم‌های گلساپوش یزد، گلستان، آژند زاهدان و صدرشیمی یزد رقابت داشتند. از این گروه یزدی‌ها صعود کردند.
در گروه دوم رقابت تیم‌های خراسان شمالی، کرمان، خوزستان و پاس گناوه هم با صعود دو تیم خراسان شمالی و پاس گناوه همراه بود. در این دور خوزستان و پاس گناوه برای صعود بازی پایاپایی را انجام دادند اما سرانجام پاس ۲ بر ۱ به پیروزی رسید و راهی دور دوم شد‌
در نیمه نهایی یزدی‌ها پیروز بودند. گلساپوش با میرحسینی و جلیلی دو بر صفر پاس را برد و صدرشیمی یزد هم خراسان شمالی را شکست داد و به فینال رسید.
بازی فینال و رده‌بندی مسابقات فردا در ورزشگاه ساحلی لاله انجام خواهد شد.

پرویز عبدی‌پور رئیس هیات فوتوالی استان بوشهر تیم فوتوالی گناوه را همراهی می‌کرد.

سیدمرتضی موسوی سرپرستی تیم را به عهده داشت.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *