امروز: ۱۲ آذر ۱۴۰۱

اولین سه امتیاز به شهباز رسید

❇️ یاران سبز_محمد احمدزاده: شب سوم مسابقات فوتبال باشگاه‌های گناوه پیگیری شد و دو تیم شهباز و عقاب به مصاف یکدیگر رفتند.
دو تیم بازی قابل قبولی از خود به نمایش گذاشتند.
در نیمه نخست شهباز خیلی زود و در دقیقه ۵ به پنالتی رسید. این ضربه را آرش خلیفه‌ تبدیل به گل کرد. در ادامه شهباز به گل دوم هم دست یافت؛ اینبار امید موسوی دروازه عقاب را باز کرد. بازیکنان عقاب دقایقی بعد از دریافت گل دوم، یکی از گل‌های خورده را جبران کردند. میلاد ابراهیم‌زاده از روی نقطه پنالتی برای عقاب گلزنی کرد و اختلاف را به حداقل رساند.

در نیمه دوم تلاش دو تیم برای گلزنی بی نتیجه ماند. بازیکنان شهباز در زدن ضربات آخر بی‌دقت بودند و در سوی دیگر میدان زور عقاب به شهباز نرسید تا اولین سه امتیاز هفته اول بنام شهباز ثبت شود.

در حواشی:
▪️بعد از سال‌ها غیبت‌ در مسابقات باشگاه‌های گناوه سید مختار محمدی زاده آستین همت را بالا زد و نام شهباز را بر سر زبان‌ها انداخت.
▪️جواد مرادی که سابقه مربیگری در لیگ‌های پایه استانی را دارد اینبار در رده بزرگسالان و در چالشی جدید بدنبال محک زدن خود است. مرادی جوان هدایت شهباز را بر عهده دارد.
▪️ هادی احمدی با عقاب راهی مسابقات شده است؛ احمدی آرام و بی حاشیه تیم خود را راهنمایی می‌کرد.
▪️تیم داوری این دیدار را صادق خضراب، عبدالله دوست نظام، مرتضی سهیلی و حسین ملک حیاتی تشکیل می‌دادند.
▪️گویا کولر یکی از رختکن‌های استادیوم شهید سراجی خراب است و این موضوع باعث گلایه کادرفنی عقاب شد.
▪️در شهباز، آرش خلیفه در میانه میدان، فوتبال چشم نوازی از خود به نمایش گذاشت. امین کشتکار تند و تیز دیگر بازیکن شهباز بود که بارها با فرارهای خود از سمت چپ مدافعان عقاب را آزار دارد.
▪️ در تیم عقاب امیر زارعی عملکرد بهتری نسبت به هم تیمی های خود داشت.
▪️در پایان این دیدار آرش خلیفه از سوی هیات فوتبال به عنوان بهترین بازیکن زمین شناخته شد و لوح تقدیر خود را از دستان داریوش ابراهیمی دریافت کرد.

▪️آخرین بازی هفته اول را پاس و پدیده انجام خواهند داد و بعد از این بازی آیندگان و ملوان به دیدار هم می‌روند.
پاس _ پدیده
جمعه ۲۶ شهریور ساعت ۱۸:۰۰
▪️اولین بازی هفته دوم
آیندگان _ ملوان
جمعه ۲۶ شهریور ساعت ۲۰:۳۰

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *