امروز: ۲۷ تیر ۱۴۰۳

تودیع و معارفه فرماندار شهرستان گناوه

یاران سبز – مرتضی خضری: بعد از مدت‌ها بگو مگو برای معرفی فرماندار شهرستان گناوه، بالاخره راست‌ها با هم کنار آمدند و محمد تقی صفری چهره خوشنام سپاه، کت و شلوار فرماندار را پوشید. محمدتقی صفری در هفتمین روز از آذرماه و در روزی که سالن بهزاد جای سوزن انداخت نداشت، معارفه شد. این معارفه بیش از دو ساعت زمان برد.

مراسم تودیع و معارفه چند سخنران داشت.
▪ایرانی معاون سیاسی استاندار یکی از سخنرانان مراسم تودیع و معارفه بود. ایرانی دشمنان بیرونی را عامل کوچک شدن سفره مردم معرفی کرد و نگفت که مسئولین چه نقشی در کوچک شدن سفره مردم داشتند.

▪حجت‌الاسلام والمسلمین رکنی امام جمعه گناوه نقش مهرجو را در پیشرفت گناوه انکارناپذیر دانست و از عملکرد مهرجو قاطعانه دفاع کرد.

▪احمد محمدی‌زاده استاندار بوشهر در مراسم تودیع و معارفه فرماندار هم دست از سر شورای شهر گناوه برنداشت و با تذکر تند و تیز، خواستار اتحاد شورا شد.

▪پرچم جمهوری اسلامی بر روی سن بیش از هر مدیری جابجا شد و در آخر، کنار گذاشته شد.

▪سعید بهمرد مجری برنامه، هنرمندان گناوه را به خوبی معرفی کرد اما فراموش کرد این شهر ورزشکار هم دارد.

▪طبق معمول بازار خوش‌آمدگویی گرم بود. به همه خوش‌آمد گفتند تا همه خوششان بیاید.

▪در سالن بهزاد دست زدن هم اجازه می‌خواست. یک بار عده‌ای با تشویق مجری دست زدن و دیگر هیچ.

▪غلامرضا مهرجو یکی از موفق‌ترین فرمانداران گناوه بود. آگاهی از قوانین و بخش‌نامه‌ها و پیگیری موضوعات اداری از مهرجو فرماندار قابلی ساخته بود. مهرجو با فشار بر مدیران شهرستان به دنبال نتیجه مطلوب بود. حمایت مهرجو از شهردار در موارد حساس کارگشا بود و بسیاری از پروژه‌ها را پیش برد.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *