امروز: ۱۴ مهر ۱۴۰۱

رقیبان رنگ گل را ندیدند

یاران سبز-مرتضی خضری: در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال استان بوشهر بالای جدول دست نخورده باقی ماند.
مهم‌ترین بازی هفته هشتم را دو تیم سرخ‌دلان پارسه دیر و قائم آرامیس کنگان در دیر انجام دادند. دو تیم بدون گل مساوی شدند تا بالای جدول شخم نخورد. در این بازی دیر با برتری شروع کرد اما در نیمه دوم تحت فشار قرار گرفت. دو تیم از برتری خود در دو نیمه سودی نبردند.

در دیلم، شاهد میزبان کیان پارس گناوه بود. شاهد برای ماندن در لیگ برنامه داشت و کیان‌پارس برای قهرمانی دل در سینه نداشت. این دیدار هم بدون گل به پایان رسید. کیان‌پارس در صورت پیروزی به صدر جدول می‌رسید.

▪ابوذر کنگان با شکست یک بر صفر گسار بوشهر به گروه صدرنشین رسید. شاگردان داوود حسن‌پور با شکست گسار ۱۴ امتیازی شدند و در مکان چهارم جدول ایستادند. ابوذر با صدرنشین دو امتیاز اختلاف دارد و منتظر لغزش تیم‌های مدعی هستند.
تک گل ابوذر را میثم درویشی به ثمر رساند. در این بازی ‌اسحاق چوری، امیرحسین آقاجری، علی مرزبان چهره‌های ابوذر بودند.

▪سکان جفره بوشهر بعد از هفت هفته از انتهای جدول جدا شد. محمود مفرس که سکانِ سکان را در دست دارد به اولین پیروزی خود دست یافت. این پیروزی سکان را دو پله بالا برد. گل سکان را عماد رفعت بوشهری به ثمر رساند.در این بازی مجتبی زینی‌زاده در جناح چپ بهترین عملکرد را داشت.
عماد رفعت بوشهری فرزند ابراهیم رفعت بوشهری یکی از بهترین‌های فوتبال بوشهر در دهه شصت است.

▪بدترین نتیجه را در این هفته هلالی گرفت. هلالی که تا این هفته رنگ برد را ندیده است در مقابل آبی‌دلان بنه‌گز تا پایان بازی ادامه نداد. این بازی تا دقیقه ۷۰ سه بر صفر به سود آبی‌دلان بود. اعتراض‌های سخت نیمکت هلالی بر روی مهرداد بازیاری کمک اول این بازی باعث شد تا یزدان‌پناه بازی را نیمه تمام رها کند‌. گل‌های آبی‌دلان بنه‌گز را ابراهیم فلاحیه(۲ گل) و حسین کازرونی به ثمر رساندند.

▪هفته پایانی لیگ هم زیباست. سرخ‌دلان پارسه دیر برای قهرمانی به دیدار هلالی می‌رود. هلالی در انتهای جدول است اما هنوز روزنه امیدی برای ماندن دارد. امید هلالی برای ماندن و تلاش سرخ دلان برای قهرمانی این بازی را زیبا خواهد کرد.
کیان‌پارس گناوه هم چشم به جام قهرمانی دارد. این تیم در گناوه میزبان آبی‌دلان بنه‌گز است.
قائم آرامیس کنگان هم در این هفته راهی بوشهر می‌شود. این تیم برای قهرمانی باید گسار را شکست بدهد و پارسه هم پیروز نشود.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.