امروز: ۲۰ آذر ۱۴۰۲

آمار ضعیف پرسپولیس و خشم هواداران/ اتفاقی که برای اولین بار افتاد

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک با نتیجه سه بر دو در جام حذفی شکست خورد تا از رسیدن به قهرمانی این رقابت‌ها باز مانده و انتقاد از عملکرد قهرمان پنج دوره متوالی لیگ برتر اوج بگیرد.

سرخپوشان پایتخت با وجود تفاضل ۶ امتیازی با استقلال تهران در لیگ برتر فصل جاری تلاشی برای جبران آن نکرده است تا تنها ۶ هفته برای کاهش فاصله با آبی پوشان و تکرار قهرمانی خود و جلوگیری از قهرمانی رقیب سنتی فاصله داشته باشد.

پرسپولیس در حالی مقابل آلومینیوم اراک شکست خورد که هواداران این تیم پس از مدت‌ها غیبت توانستند بازی تیم خود را از نزدیک تماشا کنند اما بازی ضعیف شاگردان یحیی گل محمدی چیزی جز خشم آنها را به همراه نداشت.

آمار ضعیف پرسپولیس و خشم هواداران/ اتفاقی که برای اولین بار افتاد

پرسپولیس در حالی مقابل شاگردان مهدی رحمتی بازنده شد که آماری باور نکردنی در مالکیت توپ داشت. یحیی گل محمدی که همواره به حفظ توپ و ارسال‌های کوتاه و بلند خود می‌بالید در این بازی تنها مالک ۳۷ درصد از آن بود. سرخ‌ها تنها ۲۷۸۱ پاس به همدیگر داشتند که ۶۹ درصد از آن سالم به مقصد رسید.

آمار ضعیف پاس‌های پرسپولیس در حالی مقابل اسم این تیم رقم خورد که سرخپوشان در طول پنج فصل گذشته یک بار هم در داخل خانه زیر ۳۰۰ پاس به هم نداده بودند.

دقت ضعیف بازیکنان پرسپولیس در ارسال پاس‌های آنها باعث شد ایجاد تنش در بین تماشاگران شد. عده‌ای از آنها در قامت مدافعان عملکرد تیم ظاهر شدند تا شعار علیه سرخپوشان را متوقف کنند.

آمار ضعیف پرسپولیس و خشم هواداران/ اتفاقی که برای اولین بار افتاد

آلومینیوم اراک ۱۱ بار اقدام به شوت‌زنی کرد که هفت بار در چارچوب بود که احمد گوهری شش بار آنها را دو ضرب مهار کرد تا نشان دهد در روزهای نبودن حامد لک به دلیل بی انضباطی هم نمی‌تواند گزینه قابل اطمینان باشد. شاید اگر گوهری نمی‌توانست پنالتی محمدرضا آزادی را در دقیقه ۷۱ بگیرد یحیی در میان آماج انتقادات به فکر قرار دادن دروازه بان سوم در ترکیب تیمش بگیرد.

هواداران پرسپولیس نه تنها شب باشکوه بازگشت خود به ورزشگاه آزادی را جشن نگرفتند که با خشم فراوان صندلی‌های خود را ترک کردند تا کورسوهای امید خود برای قهرمانی را در بازی‌های لیگ برتر دنبال کنند.

آمار ضعیف پرسپولیس و خشم هواداران/ اتفاقی که برای اولین بار افتاد

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *