امروز: ۱۹ بهمن ۱۴۰۱

استاندار بوشهر:برنامه ریزی برای جذب ۲۰ میلیون مسافر در دستور کار است

احمد محمدی زاده روز پنجشنبه با حضور در ساحل گناوه و جمع گردشگران به شکل نامحسوس و بدون هیات همراه افزود:بهترین دستاورد برای ما این است که بتوانیم با حضور حداکثری گردشگران در شهرستان گناوه ظرفیت اقتصادی بیشتری ایجاد کنیم و از این ظرفیت در جهت بهبود مسایل اقتصادی مردم و آحاد جامعهده اقدام کنیم.

وی یادآورشد: از ابتدای فصل زمستان تاکنون بیش از ۶ میلیون مسافر وارد این استان شده اند که اوج این سفرها از اواخر اسفند آغاز شده و همچنان شاهد مسافرت مردم از استان‌های مختلف به بوشهر هستیم.

استاندار بوشهر با پیش‌بینی حضور ۹ تا ۱۰ میلیون مسافر به این استان اظهارداشت: سواحل خلیج‌فارس، قابلیت‌های مختلف شامل ابنیه تاریخی، مناظر طبیعی، بازارهای تجاری و ملوانی و گردشگری دریایی از ظرفیت‌های مهم استان بوشهر است.

وی با بیان اینکه همه امکانات استان بوشهر برای خدمت رسانی به مسافران نوروزی بسیج شده است گفت:با تمهیدات پیش بینی شده از همه ظرفیت‌های این استان برای اسکان و رفاه گردشگران نوروزی و مسافران استفاده شده است.

 محمدی‌زاده افزود: در این ارتباط از ظرفیت همه دستگاه‌های اجرایی، شهرداری‌ها و مدارس برای اسکان گردشگران در شهرهای این استان بوشهر استفاده شده است.

وی با اشاره به پیش‌بینی بارش باران در استان بوشهر بیان کرد: در این زمینه همه اماکن ورزشی سرپوشیده، مصلا نماز جمعه، حسینیه‌ها و دستگاه‌های دولتی آماده‌باش هستند تا در صورت بارش باران، از مسافران برای اسکان پذیرش کنند تا آنها در سختی قرار نگیرند.

محمدی‌زاده ادامه داد: کمیته‌های ۱۰گانه ستاد تسهیلات سفر استان بوشهر به صورت شبانه‌روزی در تلاش هستند تا در این ایام مسافران سفری ایمن و خاطره انگیز به بوشهر تجربه کنند.

وی اظهار کرد: امیدواریم با ارائه خدمات مطلوب و به موقع به گردشگران و مسافران، سفر خوب، خوش، پر ازخیر وبرکت و شادی درکنار امنیت برای مهمانان رقم بخورد.

محمدی‌زاده افزود: انتظار است سال جدید آغاز حرکت‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی برای استان بوشهر و مردم آن باشد.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *