امروز: ۱۰ آذر ۱۴۰۲

استقلال نباید فریب شرایط سپاهان را بخورد/ نقطه مثبت آبی‌پوشان

مرتضی یکه در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: استقلال بعد از کنار رفتن از جام حذفی باید تمام تمرکزش را بر روی لیگ بگذارد و به فکر دیدارهای باقی مانده باشد. این تیم باید از این شش بازی ۱۲ امتیاز را به دست آورده تا بتواند به قهرمانی در لیگ دست پیدا کند.

وی ادامه داد: هر چه به هفته‌های پایانی می رسیم بازی‌ها سخت‌تر شده و تیم‌ها به دنبال این هستند که یا سهمیه لیگ قهرمانان را به دست آورده و یا از سقوط به دسته پایین‌تر فرار کنند. بنابراین بازی‌ها سخت و سخت‌تر می‌شود و گل زدن به حریفان بسیار مشکل خواهد شد. بنابراین استقلال باید به خوبی خود را برای این شش هفته آماده کرده حریفانش را مرتب آنالیز کرده و آماده‌ترین ها را برای این شش بازی به میدان بفرستد.

یکه افزود: سپاهان همیشه برابر استقلال و پرسپولیس بازی‌های خوبی از خود انجام داده. آنها فصل پرنوسانی را تا به اینجای کار پشت سر گذاشته و در لیگ قهرمانان هم نتایج خوبی کسب نکرده اند اما آبی‌ها نباید فریب این اتفاقات را بخورند. باید با تمام قوا مقابل این تیم به میدان رفته تا بتوانند با پیروزی در این دیدار شرایط روحی خوبی کسب کرده و خود را آماده بازی‌های بعدی کنند به شرط اینکه اشتباهاتی که در بازی با نساجی، کادر فنی انجام داد در این شش بازی صورت نگیرد.

یکه تاکید کرد: کادر فنی استقلال باید سعی کند ذهن بازیکنانش را از این موضوع پاک کرده، حاشیه‌ها را دور تا آبی‌ها بتوانند از ۱۸ امتیاز باقی مانده در ۶ دیدار ۱۲ امتیاز را از آن خود کرده و قهرمان شوند.

مهاجم پیشین استقلال در پایان خاطرنشان کرد: یک نقطه مثبت برای استقلال وجود دارد و آن حضور هواداران این تیم در ورزشگاه است. حمایت آنها در این ۶ هفته می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای برای استقلال داشته باشد و یک تعامل بین مدیریت باشگاه، کادر فنی، بازیکنان و تماشاگران باعث خواهد شد که استقلال بعد از گذشت سال‌ها در لیگ برتر به قهرمانی دست پیدا کند.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *