امروز: ۲۵ تیر ۱۴۰۳

برای استقلال بازی نکردیم/ معلوم بود بازی از حالت عادی خارج می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، هفته بیست و چهارم رقابتهای لیگ برتر شامگاه امروز دوشنبه و از ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه با دیدار تیم های هوادار و پرسپولیس در ورزشگاه پاس تهران پیگیری شد که این دیدار پربرخورد با تساوی بدون گل به پایان رسید.

رضا عنایتی در نشست خبری بعد از این بازی با بیان این که به خاطر فریادهای زیادش صدایش گرفته است، گفت: مشخص بود با توجه به شرایط جدول، بازی از حالت طبیعی خارج خواهد شد و همین انفاق هم افتاد. داور خیلی خوب هم توانست بازی را کنترل کند. اشتباهاتی بود اما در نتیجه تأثیرگذار نبود.

وی درباره شیوه بازی تیم هوادار تاکید کرد: روی نقاط قوت پرسپولیس خیلی کار کردیم و توانستیم به خوبی با تمام تلاش مقابل آنها ایستادگی کنیم‌ در دقایق پایانی می توانستیم خلق شگفتی کنیم. در مجموع از نتیجه راصی نیستم اما از تلاش بازیکنان خیلی راضی هستم.

عنایتی درباره صحبت های حمید مطهری از شیوه بازی هوادار گفت: اینجا نیستم که فرد دیگری از شیوه بازی تیمم راضی باشد. من راضی بودم و این کافی است.

سرمربی هوادار درباره تاثیر این تساوی در روند قهرمانی استقلال تصریح کرد: خواهش می کنم این نتایج را رنگی نکنیم. من هوادار استقلال هستم اما اصلا برای این تیم بازی نمی کنم. تیم ما خیلی مظلوم است و پاک بازی می کنیم. خیلی از دوستان ما فکر می کند کاندیدای سقوط هستیم اما نشان دادیم چه تیم خوب و یکدلی هستیم.

او درباره درگیری پایان مسابقه با کادرفنی پرسپولیس گفت: یک مربی می آید که از قبل هم هماهنگ کرده تا از او فیلم بگیرد و بیاید با من درگیر شود. خدا بگویم فضای مجازی را چه کار نکند که آقایان دنبال اینجور فضاها و دنبال کننده ها هستند. اگر سرمربی بود حرفی نداشتم اما او جایگاهی نداشت که بخواهد با او بگو مگو کنم.

وی درباره رفتار ورح الله باقری در پایان مسابقه گفت: من واقعا این صحنه را ندیدم که او پیراهن خود را سمت هواداران پرسپولیس بوسید.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *