امروز: ۲۸ تیر ۱۴۰۳

برای بازی با کُره به خوبی آماده شده‌ایم/ بازیکنان مهمی را نداریم

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی از ساعت ۱۵:۳۰ فردا پنجشنبه در ادامه رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در شهر سئول به مصاف هم خواهند رفت.

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران امروز در نشست خبری پیش از این بازی حضور یافت و به سئوالات خبرنگاران پاسخ داد.

اسکوچیچ ابتدا درباره پیش بینی خبرنگاری مبنی بر تدافعی بودن این مسابقه گفت: جالب است. بازی مهمی است و برای جایگاه نخست گروه می جنگیم. برای این بازی به خوبی آماده شده ایم. با این حال مشکلاتی هم داریم. بازیکنان مهمی را در اختیار نداریم و بعضی از آنها در آخرین لحظه به تیم اضافه شدند و «جت لگ» هستند. ایران به این وضعیت عادت کرده است و تمام تلاش خود را برای مسابقه فردا انجام می دهد.

وی درباره حضور لژیونرهای کره جنوبی از جمله «سون هیونگ مین» مقابل ایران تاکید کرد: بازیکنان بسیار خوبی در کره هستند. این بازیکنان را می شناسیم و به آنها احترام می گذاریم. برای رویارویی با این بازیکنان آماده هستیم. ما هم بازیکنانی داریم که در خارج از ایران و در اروپا بازی می کنند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در خصوص تاثیر غیبت چند بازیکن از جمله طارمی، جهانبخش و قدوس به دلیل ابتلا به کرونا تصریح کرد: آنها بازیکنان بزرگ و مهمی برای ما هستند. نمی توانیم بر کرونا غلبه کنیم اما این به معنای این نیست که بازیکنان خوب دیگری برای دیدار با کره نداریم.

اسکوچیچ افزود: باید اضافه کنم که در مسابقه آخر، ۶ بازیکن خود را به خاطر کرونا از دست دادیم اما بازی خوبی انجام دادیم.

سرمربی ایران از پاسخ به سئوالی درباره نقاط ضعف و قوت تیم کره جنوبی خودداری کرد و گفت: البته که نمی توانم به این سئوال جواب بدهم. فردا شما خودتان خواهید دید.

اسکوچیچ در پایان گفت: انتظار دارم بازی خوبی بشود. این واقعیت که کره و ایران هر دو به جام جهانی راه یافته اند، ثابت می کند که هر دو تیم تیم های خوبی هستند. ما به کره احترام می گذاریم. هر دو تیم باید به هم احترام بگذارند. کیفیت کافی را برای انجام بازی خوب داریم.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *