امروز: ۲۷ تیر ۱۴۰۳

برگزاری ۴ بازی دوستانه تیم ملی در قطر/ دیدار با آمریکا منتفی شد!

به گزارش خبرنگار مهر، حمید استیلی مدیر تیم ملی فوتبال ایران درباره آخرین وضعیت برنامه‌های آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران پیش از حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گفت: اردوی مهم ما خردادماه و به مدت دو هتفه خواهد بود. با آقای اسکوچیچ برنامه ریزی کرده‌ایم تا چهار بازی دوستانه در کشور قطر انجام بدهیم. خوشبختانه کشور قطر همکاری‌های خوبی با ما دارد.

استیلی ادامه داد: میرشاد ماجدی (سرپرست فدراسیون فوتبال) خودش به زبان انگلیسی مسلط است و با آقای اینفانتینو رئیس فیفا و فدراسیون قطر به خوبی ارتباط برقرار کرد.

مدیر تیم ملی فوتبال همچنین به مذاکره با سایر کشورها برای انجام بازی دوستانه در حاشیه مراسم قرعه کشی جام جهانی اشاره کرد و افزود: پیش از قرعه کشی با مدیر ورزشی تیم ملی آمریکا برای انجام دیدار تدارکاتی صحبت کردیم ولی وقتی با آمریکا همگروه شدیم، این مسابقه دوستانه میسر نشد.

استیلی تصریح کرد: با کشورهای دیگر هم صحبت‌های خوبی انجام دادیم ولی با کشورهای اروپایی در ماه ژوئن نمی‌توانیم بازی داشته باشیم چون خودشان درگیر مسابقه هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر که از آبان ماه آغاز می‌شود، با تیم‌های انگلیس، آمریکا و برنده پلی آف اروپا (اوکراین-اسکاتلند و ولز) همگروه است.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *