امروز: ۰۸ مهر ۱۴۰۲

بیش از ۳۷۴ هزار خودرو گردشگران نوروزی وارد استان بوشهر شدند

به گزارش ایرنا، حمیدرضا علم روز  پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این میزان ورود مسافر نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۸۲.۱۸ درصد افزایش نشان می‌دهد.

وی بیان کرد: همچنین در این مدت ۳۰۴ هزار و ۱۵۰ خودرو نیز از استان بوشهر خارج شده‌اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۶.۹۷  درصد رشد داشته است.

علم اصافه کرد: بیشترین ترافیک با ۲۲ هزار و ۷۹۸ خودرو در محور بوشهر- چغادک گزارش شده است.

وی یادآور شد: بیشترین ورودی های استان بوشهر شامل محور کنارتخته  – دالکی با ۱۸ هزارو ۹۹ خودرو، پارسیان – عسلویه  با ۱۰ هزار و ۹۸۱، بهبهان – دیلم با ۱۰هزار و ۶۸۵ و هندیجان- دیلم با ۱۰ هزار و ۱۸۰ خودرو گزارش شده است.

علم ادامه داد: بیشترین خودروهای ورودی از استان فارس،  خوزستان، تهران و اصفهان است.

مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان بوشهر گفت: همچنین از ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ تا سوم فروردین ماه ۹۳ هزار و یک مسافر در قالب سه هزار و ۹۱۶ سفر برون و دورن استانی انجام شده است.

علم ادامه داد: از این شمار ۴۵ هزار و ۷۴۰ مسافر درقالب یکهزار و ۸۵۷ سفر درون استانی و ۴۷ هزار و ۲۶۱ مسافر در قالب ۲ هزار و ۵۹ سفر برون استانی به ثبت رسیده است.

وی گفت: همچنین یکهزار و ۳۴۸ مسافر در قالب ۳۷ سفر نیز در قالب کاروان‌های راهیان نور به مناطق جنوب کشور اعزام شدند.

علم افزود: طرح راهداری نوروزی با حضور ۳۰۰ نیروی راهدار در این استان از ۲۵ اسفند ماه ۱۴۰۰ آغاز و تا ۲۰ فروردین ماه ۱۴۰۱ ادامه دارد.

وی فزود: در طرح نوروزی راهداری استان بوشهر این شمار نیروی راهداری در قالب ۳۴ اکیپ راهداری و ۱۶ راهدارخانه ساماندهی شده اند.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *