امروز: ۰۵ مهر ۱۴۰۲

توسعه اقتصادی باید به سمت فعالیت‌های دانش بنیان برود

به گزارش ایرنا، آیت غلامعلی الله صفایی بوشهری در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهر بوشهر افزود: تکیه به نفت ما را زیر پوشش شبکه‌های قوی کنترل قیمت و فروش آن قرار داده و آسیب‌پذیر می‌کند.

وی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار با کارگزاران نظام، گفت: مسئولان پس از پذیرفتن این وظیفه در معرض سئوال مردم و مهمتر از آن خداوند متعال هستند و باید دور از ترس و غرور به شیوه‌ای عمل کنند تا پاسخ خداپسندانه‌ای در قبال اقدامات خود داشته باشند.

امام جمعه بوشهر اظهار داشت: با توجه به آغاز فصل گرما، مسئولان این استان در حوزه‌های تامین و کنترل آب شرب و برق‌رسانی تلاش مضاعف کنند.

صفایی بوشهری بیان کرد: شدت گرمای این استان نیازمندی به آب شرب و برق را بیشتر می‌کند و علاوه بر اینکه مردم باید در مصرف دقت داشته باشند، مسئولان باید تلاش کنند کمبودی در این زمینه نباشد و سبب سختی زندگی مردم نشود.

وی ادامه داد: گرانی‌های کاذب و افسارگسیخته باید هر چه زودتر مهار شود زیرا قیمت کالاها در زمان حاضر بهای واقعی آن نیست و مسئولان باید مدیریت کنند تا سفره معیشت مردم آسیب نبیند.

امام جمعه بوشهر ادامه داد: مسئولان امر با احتکار کالا از جانب هر کسی قاطع‌ و شکل قانونی برخورد کنند.

امام جمعه بوشهر با گرامیداشت ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلام ایران، بیان کرد: این نیروی نظامی از بدو انقلاب تا کنون مایه اقتدار کشور در عرصه‌های ملی و بین المللی بوده و اخلاق نظامی، مجاهدت، ایمان و تقوا از شاخصه‌های آن است.

صفایی بوشهری اضافه کرد: ارتش همواره عملکرد موفق و شایسته‌ای در عرصه‌های صنایع دفاعی، حفظ سرحدات و صیانت از اقتدار نظام داشته است.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *