امروز: ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

شب عجیب طارمی با پورتو/ اولین پنالتی مهاجم ایران در پرتغال سوخت!

به گزارش خبرنگار مهر، در یکی از دیدارهای هفته بیست و نهم لیگ فوتبال پرتغال تیم‌های پورتو و ویتوریا گیمارش به مصاف هم رفتند که این مسابقه با یک گل به سود پورتو به پایان رسید.

مهدی طارمی مهاجم ایرانی که از ابتدا در ترکیب تیم پورتو حضور داشت، تک گل این بازی را در دقیقه ۳۶ و از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. این پنالتی توسط خود طارمی و بعد از برخورد با دروازه بان تیم گیمارش به دست آمد.

اتفاق ویژه این بازی شادی گل جنجالی طارمی بود. طارمی بعد از گل، مقابل هواداران تیم میزبان علامت سکوت را نشان داد و این حرکت با پرتاب بطری و صندلی شکسته به سمت مهاجم ایران پاسخ داده شد.

شب عجیب طارمی با پورتو/ اولین پنالتی مهاجم ایران در پرتغال سوخت!

اما این پایان کار مهاجم ایرانی نبود. طارمی در دقیقه ۶۰ بار دیگر با برخورد با دروازه بان گیمارش، پورتو را به پنالتی رساند و خودش مجدداً پشت پنالتی ایستاد اما ضربه او این بار در دقیقه ۶۳ توسط دروازه بان حریف مهار شد. این نخستین بار است که طارمی در لیگ پرتغال یک پنالتی از دست می‌دهد.

شب عجیب طارمی با پورتو/ اولین پنالتی مهاجم ایران در پرتغال سوخت!

مهاجم ایران در نهایت در دقیقه ۶۹ تعویض شد و جای خود را به «اوانیلسون» داد. به این ترتیب طارمی در جدول گلزنان لیگ پرتغال ۱۵ گُله شد.

پورتو با این برد، ۷۹ امتیازی شد تا جایگاهش را در صدر جدول تثبیت کند. اسپورتینگ لیسبون با ۷۳ امتیاز در رده دوم قرار دارد.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *