امروز: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

نویدکیا:بازی باالتعاون سرنوشت سازاست/اهمیت پایبندی به اصول تاکتیک

به گزارش خبرنگار مهر محرم نویدکیا عصر چهارشنبه در نشست خبری قبل از مصاف با التعاون در چارچوب هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: هم ما هم التعاون بازی قبل را از دست دادیم، ما بازی خوبی در برابر الدحیل انجام دادیم، اما همیشه برای بازی‌های خوب امتیاز نمی‌دهند.

وی افزود: باید برای بازی فردا برای تمام دقایق برنامه‌ریزی داشته باشیم زیرا بازی فردا خیلی سرنوشت ساز و مهم است، با اتفاقات گروه فهمیدیم همه تیم‌ها تا آخرین روز شانس دارند که صعود کنند یا حذف شوند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: امیدواریم با برنامه‌ریزی دقیق‌تری که در بازی بعدی انجام می‌دهیم بازی خوبی را ارائه دهیم و در کنار ارائه بازی خوب نتیجه مطلوب را بگیریم.

تیم‌های عربستانی رقبای سرسختی بودند

وی خطاب به خبرنگار کنفدراسیون فوتبال آسیا تصریح کرد: او همیشه در مورد آمار صحبت می‌کند اما هر بازی شرایط خاص خود را دارد، تیم‌های عربستانی همیشه رقبای سرسختی بودند و تیم‌های بسیار خوبی دارند اما سعی می‌کنیم با تمام وجود بازی کنیم.

نویدکیا با تاکید بر اینکه تقابل با التعاون در خاک این کشور سخت است، ابراز داشت: اگر می‌خواهیم صعود کنیم باید همه بازی‌ها را با تمام تمرکز بازی کنیم و تمام توان و تمرکز خود را برای بازی‌ها صرف کنیم.

همه تیم‌های این گروه تهاجمی هستند

وی تاکید کرد: هر چهار تیم بازیکنان خوبی دارند و در کشور خود سعی می‌کنند روی مسائل هجومی بیشتر از دفاعی تمرکز کنند، گروهی هستیم که همه بازی‌ها گل داشته و این موضوع برای تمرکز تیم‌ها روی حمله است، فردا همین شرایط است و احتمال دارد هواداران هر لحظه گل ببینند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اضافه کرد: مهم‌ترین چیز برای من در فوتبال ساختار تاکتیکی تیمم در دفاع و حمله از دقیقه یک تا ۹۰ است، اما واقعیت فوتبال هم هست و هر لحظه احتمال دارد بازیکنان در فشار اشتباه کنند، دلم نمی‌خواهد تیمم شانسی بازی کند و به اصول خود بازی می‌کنم، باید سعی کنیم در دفاع کمترین اشتباه را داشته باشیم و بیشترین استفاده را از موقعیت‌ها ببریم.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *