امروز: ۰۸ مهر ۱۴۰۲

واکنش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به قطع همکاری با یحیی گل‌محمدی

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی امروز به مصاف آلومینیوم اراک در یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال کشور می‌رود که نتایج این تیم در هفته‌های اخیر لیگ برتر باعث ایجاد شایعاتی در خصوص آینده همکاری یحیی گل محمدی با سرخپوشان پایتخت شده بود.

سرمربی پرسپولیس که دو قهرمانی از پنج قهرمانی متوالی این تیم را به نام خود ثبت کرده است با استعفاهایی که در فصل جاری از جایگاه خود داد باعث شد تا حاشیه‌هایی درباره احتمال اتمام همکاری او با پرسپولیس در پایان فصل مطرح شود.

همین امر سبب شد تا اسامی مربیان دیگری نظیر مهدی تارتار و محمد ربیعی برای حضور به عنوان جانشین یحیی مطرح شود.

پیگیری‌های خبرنگار مهر از باشگاه پرسپولیس نشان از عدم تمایل رضا درویش به هرگونه تغییر در کادر فنی تیمش دارد و به هیچ وجه قصدی برای قطع همکاری با سرمربی فعلی سرخپوشان را ندارد.

درویش که در گفتگوی قبلی خود با خبرنگار مهر، نیز این موضوع را کذب محض خواند امروز یکشنبه در گفتگوی مجدد با خبرنگار مهر در پاسخ به این موضوع عنوان کرد: بهترین مربی آسیا را داریم آن وقت چه دلیلی دارد به شایعاتی که قصدی جز حاشیه سازی ندارند توجه کنم!؟

درویش افزود: بهترین‌ها را روی چشمان خود نگه می‌داریم و هیچ اهمیتی هم به این حرف‌ها نمی‌دهیم.

واکنش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به قطع همکاری با یحیی گل‌محمدی

شایعات درباره حضور تارتار و ربیعی در حالی مطرح شده است که هیچکدام نتایج قابل قبولی در تیم‌ها باشگاهی خود نگرفته‌اند. ربیعی با مس رفسنجان در پنج دیدار گذشته خود در لیگ برتر سه شکست متحمل شد و در دیدار با تیم دسته دومی خلیج فارس ماهشهر نیز باخت تا با جریمه ۱۵ درصدی قرارداد خود و بازیکنانش روبرو شوند.

تارتار نیز هفته گذشته مقابل نفت مسجد سلیمان شکست خورد تا این تیم تا پایان هفته بیست و چهارم لیگ برتر با ۳۱ امتیاز در رتبه نهم جدول قرار بگیرد.

این در حالی است که قهرمان پنج دوره متوالی رقابت‌های لیگ برتر با ۵۰ امتیاز و حضور در رتبه دوم برای تکرار قهرمانی با استقلال تهران رقابت تنگاتنگی دارد تا ۶ امتیاز تفاضل را جبران کند. همچنین یحیی گل محمدی نیز فصل آینده با پرسپولیس قرارداد دارد و تنها در صورت درخواست خود از جمع سرخپوشان جدا می‌شود.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *