امروز: ۱۰ تیر ۱۴۰۱

طرح رتبه بندی در مسیری قانونی حفظ شان معلم را دنبال می‌کند

به گزارش خبرنگار ایرنا، علی موحدی روز جمعه در سخنانی پیش از آغاز نماز جمعه در مصلی بوشهر بیان کرد: در ویرایش جدید آیین نامه رتبه بندی معلمان دسترسی آنها به رتبه‌های تعریف شده بیشتر می‌شود و معلمان می‌توانند با ارتقای شایستگی خود به این طبقه‌ها دست یابند.

وی با بیان اینکه احکام جدید معلمان بر این اساس از ۳۱ شهریور ماه ابلاغ می‌شود، افزود: در دولت انقلابی سیزدهم رتبه بندی معلمان از لایحه به قانون تبدیل شد و بودجه یکسال و نیمه نیز برای آن در نظر گرفته شد که نشان دهنده توجه این دولت به حل مشکلات فرهنگیان است.

موحدی در ارتباط با اجرای طرح‌های شهید سلیمانی و شهید خرازی در استان بوشهر گفت: در طرح شهید سلیمانی نهضت ایجاد فضاهای آموزشی و ورزشی شکل گرفته است که در قالب آن ۴۰ زمین چمن مصنوعی و ۴۰ سالن سرپوشیده در مدارس دخترانه مناطق محروم احداث می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر افزود: بر اساس طرح شهید خرازی والدین دانش‌آموزان نیز می‌توانند همراه فرزندان خود از همه فضاهای ورزشی آموزش و پرورش که در اختیار دانش آموزان است استفاده کنند. 

وی اظهار کرد: امروز تعامل بسیاری خوبی میان اداره کل آموزش و پرورش و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان، ائمه جمعه و استانداری بوشهر برقرار شده است که با محوریت نماینده ولی فقیه در استان بوشهر فعالیت می‌کنیم.

موحدی گفت: امید می‌رود با استفاده از این تعامل خوب و سازنده بتوانیم برای حل کمبودهای آموزشی و ارتقای رتبه استان در این عرصه اقدام شود.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.