امروز: ۱۵ تیر ۱۴۰۱

فرماندارگناوه: کارگران در خط مقدم تولید قرار دارند

به گزارش خبرنگار ایرنا، محمدتقی صفری روز سه شنبه در آیین غبارروبی گلزارشهدای این شهرستان به مناسبت هفته کار و کارگر با حضور جامعه کارگری و کارفرمایی افزود: آسایش و امنیت کنونی جامعه  مرهون خون شهدا ، صبر و استقامت آزادگان و جانبازان و ایثارگران و خانواده های آنها است.

وی اظهارکرد: امروز باید در محضر خدای بزرگ با شهدا عهد و پیمان ببندیم که با تبعیت پذیری از فرامین مقام معظم رهبری و در خدمت دولت مردمی آیت الله رئیسی  بتوانیم به مردم شریف و عزیز بخصوص  زحمتکش کارگر صادقانه خدمت کنیم.

صفری با اشاره به اینکه  کارگری شغل بسیار ارزشمندی است ، گفت:  همه باید به این قشر توجه داشته باشند و در بحث حقوق ،مزایا و بیمه و همچنین شخصیت شغلی مورد توجه  خاص قرار گیرند.

وی بیان کرد:”  همه کارفرمایان و نهادها وظیفه دارند که در احترام و تکریم و عزت به کارگران پیشقدم شوند..

نواختن زنگ در هنرستان فنی شهید چمران گناوه از دیگر برنامه های گرامیداشت هفته کار و کارگر بود.

فرماندار گناوه در این برنامه گفت:جامعه ای موفق خواهد بود که دارای  نیروی انسانی متعهد و توانمند و قدرتمند باشد  که در همه ایرانیان وجود دارد.

محمدتقی صفری ، نیروی انسانی متعهد و توانمند و با بصیرت را برای رشد و تعالی کشور ضروری دانست و افزود: توجه به جامعه کارگری و حل مشکلات آنها به عنوان یک وظیفه مهم برای همه مسئولان مدنظر باشد.

وی گفت:  کارفرمایان و نهادها باید به کارگران که از ارزشمندترین قشر جامعه هستند توجه کنند و نسبت به خدمت و  احترام گذاشتن به آنها  اهتمام جدی ورزند.

وی خطاب به دانش آموزان اظهارکرد: انقلاب اسلامی و آیندگان به شما جوانان نیاز دارد و با همت و تلاش مضاعف در راه کسب علم و دانش مجدانه بکوشید.

فرماندار گناوه از مردم این شهرستان بخصوص جامعه کارگری و دانش آموزی خواست تا در راهپیمایی روز جهانی قدس حضوری پررنگ و گسترده داشته باشند.

در این آیین،  فرماندار گناوه با اهدای گل به معلمان این آموزشگاه از زحمات آنان تقدیر کرد.                                                   

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.