امروز: ۱۹ آذر ۱۴۰۲

فرماندارگناوه: کارگران در خط مقدم تولید قرار دارند

به گزارش خبرنگار ایرنا، محمدتقی صفری روز سه شنبه در آیین غبارروبی گلزارشهدای این شهرستان به مناسبت هفته کار و کارگر با حضور جامعه کارگری و کارفرمایی افزود: آسایش و امنیت کنونی جامعه  مرهون خون شهدا ، صبر و استقامت آزادگان و جانبازان و ایثارگران و خانواده های آنها است.

وی اظهارکرد: امروز باید در محضر خدای بزرگ با شهدا عهد و پیمان ببندیم که با تبعیت پذیری از فرامین مقام معظم رهبری و در خدمت دولت مردمی آیت الله رئیسی  بتوانیم به مردم شریف و عزیز بخصوص  زحمتکش کارگر صادقانه خدمت کنیم.

صفری با اشاره به اینکه  کارگری شغل بسیار ارزشمندی است ، گفت:  همه باید به این قشر توجه داشته باشند و در بحث حقوق ،مزایا و بیمه و همچنین شخصیت شغلی مورد توجه  خاص قرار گیرند.

وی بیان کرد:”  همه کارفرمایان و نهادها وظیفه دارند که در احترام و تکریم و عزت به کارگران پیشقدم شوند..

نواختن زنگ در هنرستان فنی شهید چمران گناوه از دیگر برنامه های گرامیداشت هفته کار و کارگر بود.

فرماندار گناوه در این برنامه گفت:جامعه ای موفق خواهد بود که دارای  نیروی انسانی متعهد و توانمند و قدرتمند باشد  که در همه ایرانیان وجود دارد.

محمدتقی صفری ، نیروی انسانی متعهد و توانمند و با بصیرت را برای رشد و تعالی کشور ضروری دانست و افزود: توجه به جامعه کارگری و حل مشکلات آنها به عنوان یک وظیفه مهم برای همه مسئولان مدنظر باشد.

وی گفت:  کارفرمایان و نهادها باید به کارگران که از ارزشمندترین قشر جامعه هستند توجه کنند و نسبت به خدمت و  احترام گذاشتن به آنها  اهتمام جدی ورزند.

وی خطاب به دانش آموزان اظهارکرد: انقلاب اسلامی و آیندگان به شما جوانان نیاز دارد و با همت و تلاش مضاعف در راه کسب علم و دانش مجدانه بکوشید.

فرماندار گناوه از مردم این شهرستان بخصوص جامعه کارگری و دانش آموزی خواست تا در راهپیمایی روز جهانی قدس حضوری پررنگ و گسترده داشته باشند.

در این آیین،  فرماندار گناوه با اهدای گل به معلمان این آموزشگاه از زحمات آنان تقدیر کرد.                                                   

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *