امروز: ۱۹ آذر ۱۴۰۲

۱۰ مرکز درمانی بسیجیان در شهرهای بوشهر ساخته می شود

به گزارش روابط عمومی فرماندار دشتی ، روح الله زارعی کوشا دوشنبه شب در نشست با فرماندار دشتی افزود: یکی از برنامه های اولویت دار سازمان بسیج کشور ساخت و راه اندازی ۵۰۰ مرکز درمانی بسیجیان درسطح کشور است که ۱۰ مرکز آن در سطح شهرهای استان بوشهر احداث خواهد شد.

وی اضافه کرد: این مراکز درمانی در شهرهای دیلم، ریز، جم، عسلویه، بیدخون، نخل تقی، کنگان، دلوار، اهرم و کاکی استان بوشهر احداث می شود.

زارعی از همکاری ومشارکت خیرین در اجرای پروژه‌های درمانی بسیجیان در سطح استان قدردانی کرد و افزود: بسیج استان بوشهر آماده جذب کمک های مردمی و خیرین برای ساخت و توسعه مراکز درمانی و کمک به درمان بسیجیان نیازمند است.

وی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از برنامه های این موسسه کمک به زوج های نابارور بسیجی در سطح استان بوشهر است و در سال گذشته  به ۱۰۰ زوج بسیجی نابارور کمک شده است.

زارعی اضافه کرد: امسال چند اردوی جهادی دندانپزشکی در سطح استان و نقاط محروم برگزار می شود و در این اردوهای جهادی تعداد قابل توجهی از مردم نیازمند از خدمات رایگان دندانپزشکی بهره مند می شوند.

فرماندار دشتی از راه اندازی مرکز درمانی بسیجیان خورموج قدردانی کرد و افزود:  مؤسسه خدمات درمانی بسیجیان خورموج در ایام بیماری کرونا همکاری بسیار خوب و خدمات ارزشمندی به بیماران کرونا داشته است.

علی بحرانی افزود: مرکز بسیجیان کوثر خورموج در اجرای طرح ملی واکسیناسیون کرونا نیز مشارکت خوبی در سطح شهرستان داشته است.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *