امروز: ۰۹ مهر ۱۴۰۱

۱۰ مرکز درمانی بسیجیان در شهرهای بوشهر ساخته می شود

به گزارش روابط عمومی فرماندار دشتی ، روح الله زارعی کوشا دوشنبه شب در نشست با فرماندار دشتی افزود: یکی از برنامه های اولویت دار سازمان بسیج کشور ساخت و راه اندازی ۵۰۰ مرکز درمانی بسیجیان درسطح کشور است که ۱۰ مرکز آن در سطح شهرهای استان بوشهر احداث خواهد شد.

وی اضافه کرد: این مراکز درمانی در شهرهای دیلم، ریز، جم، عسلویه، بیدخون، نخل تقی، کنگان، دلوار، اهرم و کاکی استان بوشهر احداث می شود.

زارعی از همکاری ومشارکت خیرین در اجرای پروژه‌های درمانی بسیجیان در سطح استان قدردانی کرد و افزود: بسیج استان بوشهر آماده جذب کمک های مردمی و خیرین برای ساخت و توسعه مراکز درمانی و کمک به درمان بسیجیان نیازمند است.

وی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از برنامه های این موسسه کمک به زوج های نابارور بسیجی در سطح استان بوشهر است و در سال گذشته  به ۱۰۰ زوج بسیجی نابارور کمک شده است.

زارعی اضافه کرد: امسال چند اردوی جهادی دندانپزشکی در سطح استان و نقاط محروم برگزار می شود و در این اردوهای جهادی تعداد قابل توجهی از مردم نیازمند از خدمات رایگان دندانپزشکی بهره مند می شوند.

فرماندار دشتی از راه اندازی مرکز درمانی بسیجیان خورموج قدردانی کرد و افزود:  مؤسسه خدمات درمانی بسیجیان خورموج در ایام بیماری کرونا همکاری بسیار خوب و خدمات ارزشمندی به بیماران کرونا داشته است.

علی بحرانی افزود: مرکز بسیجیان کوثر خورموج در اجرای طرح ملی واکسیناسیون کرونا نیز مشارکت خوبی در سطح شهرستان داشته است.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.