امروز: ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

اشک‌های مجیدی و حرکت جالب یک بازیکن/ جام روی دستان کاپیتان «وریا»

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال هر چند در آخرین دیدار خود برابر تیم نفت مسجدسلیمان به تساوی بدون گل رسید اما توانست با کسب ۶۸ امتیاز و بدون شکست عنوان قهرمانی بیست و یکمین دوره رقابتهای لیگ برتر را به خود اختصاص دهد.

پس از آخرین دیدار این تیم در لیگ بیست و یکم، مراسم جشن قهرمانی آبی پوشان با حضور حدود ۹۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی برگزار شد که گزارش کامل این جشن را می خوانید:

رکوردهای استقلال

استقلال با کسب ۶۸ امتیاز از رکورد پرسپولیس در کسب بیشترین امتیاز عبور کرد. سرخپوشان که نایب قهرمان لیگ بیست و یکم شدند پیش از این با کسب ۶۷ امتیاز قهرمان شده بودند. همچنین سیدحسین حسینی با ۱۸ بازی بدون گل خورده توانست رکورد کلین شیت که در اختیار سه دروازه بان دیگر بود را شکست. بیرانوند، لک و نیازمند پیش از این رکورد ۱۷ کلین شیت در طول یک فصل را ثبت کرده بودند.

حضور بازیکنان با کودکان و موبایل!

بازیکنان تیم فوتبال استقلال در حالی پس از تعویض کردن پیراهن های خود به زمین برگشتند که اکثرشان فرزندان خود را به همراه داشتند و با موبایل های در دست اطراف زمین چرخیدند و شادی خود را با هواداران تقسیم کردند.

شماره جدید برای استقلالی ها

روی پیراهن های استقلالی ها که برای جشن قهرمانی در نظر گرفته شده بود یک شماره جدید ثبت شد و همه بازیکنان با شماره ۱۰ وارد زمین شدند که نشان از تعداد قهرمانی های آبی پوشان بود. روی این شماره سالهای قهرمانی تیم استقلال هک شده بود.

«محمد رسوالله» روی پیراهن بازیکنان

پیراهنی که مسئولان باشگاه برای جشن قهرمانی استقلال در نظر گرفته بودند با نام زیبای «محمد رسوالله» منقش شده بود. این نوشته در گوشه سمت راست بالای پیراهن استقلال نوشته شده بود.

ماجدی و پولادگر مهمانان ویژه/ وزیر نیامد

در مراسم اهدا مدال ها و جام قهرمانی استقلال محمد پولادگر معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان و میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال حضور داشتند اما حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان به ورزشگاه آزادی نرفت. این در حالی بود که در دوره های گذشته وزیر ورزش جام قهرمانی را اهدا می کرد.

تونل بازیکنان برای خودشان

بازیکنان استقلال برای رفتن به سمت سکوهای قهرمانی و گرفتن مدال های خود از تونلی رد می شدند که توسط خودشان تشکیل شده بود و هر بازیکنی که نامش اعلام می شد از بین بازیکنان عبور می کرد و برای دریافت مدال حرکت می کرد.

ارسلان مطهری با تیپ خاص

مهاجم تیم فوتبال استقلال که پس از زدن گل با گیتار خوشحالی می کرد، این بار برای حضور در جشن قهرمانی آبی ها یک عینک ویژه به چشم زده بود و دو ساز را در دست داشت و روی سکوی قهرمانی رفت.

اشک های مجیدی روی سکوی قهرمانی

سرمربی تیم فوتبال استقلال زمانی که برای گرفتن مدال به روی سکو رفت بعض کرد و نتوانست خودش را نگه دارد و در آغوش آجورلو مدیرعامل باشگاه گریه کرد. او سپس به سمت بازیکنان رفت و در آغوض بیژن طاهری و فرزاد مجیدی به شدت اشک ریخت.

جام قهرمانی به وریا غفوری اهدا شد

جام قهرمانی بیست و یکمین دوره لیگ برتر توسط محمد پولادگر و میرشاد ماجدی به سمت سکو برده شد و توسط یکی از جانبازان سرافراز به وریا غفوری کاپیتان تیم فوتبال استقلال اهدا شد. 

با اهدا جام، بازیکنان یک به یک آن را در دست گرفتند و با بالای سر بردن شادی خود را نشان دادند. در این جشن فرزندان بازیکنان استقلال هم حضور داشتند. ارسلان مطهری با همان عینک مخصوص بالاتر از بازیکنان جام را بالای سر برد.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *