امروز: ۱۶ تیر ۱۴۰۱

شاهین نوید اروند آبادان و پدیده گناوه صعود کردند

به گزارش چهارشنبه شب خبرنگار ایرنا، در آخرین روز  مسابقات زیرگروه لیگ دسته اول فوتبال ساحلی کشور،  تیم‌های شاهین نوید اروند آبادان و پدیده گناوه بر حریفان خود به پیروزی رسیدند.

تیم شاهین اروند آبادان و امان کرمان در آخرین دیدار خود در مجموعه ساحلی شهدای خلیج فارس گناوه به مصاف هم رفتند که نماینده استان خوزستان با کسب برتری ۷ بر ۲ مقابل حریف، به عنوان دومین تیم صعود کننده این گروه پس از پدیده گناوه شناخته شد.

آخرین بازی این گروه را پدیده گناوه بدون باخت و طوفان سیریک هرمزگان شامگاه چهارشنبه برگزار کردند که در پایان نماینده استان بوشهر با نتیجه ۵ بر ۳ به پیروزی رسید.

رئیس هیات فوتبال گناوه گفت: مسابقات زیرگروه لیگ دسته اول بزرگسالان فوتبال ساحلی کشور در ۳ گروه برگزار شده است که در منطقه  جنوب کشور، این شهرستان میزبانی را با حضور ۵ تیم برعهده داشت.

مهراب دشتی مکان افزود: در پایان این مسابقات، تیم های پدیده گناوه و شاهین نوین اروند آبادان به ترتیب موفق شدند رتبه های اول و دوم را به دست آورند و به دور بعدی صعود کنند.

وی گفت: تیم استقلال خوزستان دیگر تیم شرکت کننده به عنوان سومین تیم شانس حضور در دور بعد را دارد که باید منتظر وضعیت نتایج گروه‌های دیگر بماند.

دشتی مکان بیان کرد: باتوجه به اینکه مسابقات دور بعدی در دو گروه پنج تیمی برگزار خواهد شد، تلاش خواهیم کرد میزبانی این مرحله را نیز به دست آوریم.

وی اظهارداشت: این هیات قبل از برگزاری این مسابقات باهدف و نگاه، میزبانی برگزاری مسابقات کشوری و بین المللی و شناسایی استعداد و قابلیت های موجود در رشته ورزش فوتبال ساحلی، اقدام به بازسازی و نوسازی ورزشگاه ساحلی این شهرستان کرده است.

شهرستان ساحلی گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.