امروز: ۱۶ تیر ۱۴۰۱

صنایع مستقر در استان بوشهر باید سهم خود را در بیماری زدایی تامین کنند

به گزارش ایرنا، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر روز چهارشنبه به نقل از دکتر حسن ملکی‌زاده در نشست با نمایندگان مردم شهرستان‌های بوشهر، گناوه، دیلم و دشتستان در مجلس شورای اسلامی افزود:  باید در شیوه‌نامه آلایندگی و پیوست سلامت بازنگری شود و یک طرح و شیوه‌نامه جامعی برای این موضوع نوشته و تصویب شود.

وی اضافه کرد: سهم کمک و حمایت صنایع از حوزه سلامت باید به‌صورت عملیاتی و کارشناسی مشخص شود.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار کرد: پیشنهاد دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای بازنگری و بازنویسی دقیق‌تر پیوست سلامت ایجاد یک کارگروه است که در آن میزان حمایت صنایع مستقر در استان به حوزه سلامت و بیماری زدایی به‌صورت دقیق و کارشناسی مشخص شود.

برای رفع کمبودهای حوزه سلامت استان بوشهر از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهم کرد

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: ارتقای وضعیت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی استان و به‌ویژه شهرستان دشتستان با جدیت باید دنبال شود.

ابراهیم رضایی اظهار کرد: برای برطرف کردن کمبودهای موجود حوزه سلامت استان بوشهر باید از همه ظرفیت‌ها استفاده شود.

وی  افزود: باید کار عملی برای رفع مشکلات حوزه سلامت صورت گیرد.

رضایی گفت: به‌صورت ویژه پی‌گیر تامین امکانات مورد نیاز برای حوزه سلامت استان بوشهر و شهرستان دشتستان و پی‌گیر پرداخت مطالبات کارکنان بیمارستان‌ها، پزشکان و حوزه سلامت از وزارت بهداشت خواهم بود.

اولویت توسعه و حمایت از حوزه سلامت با مناطق محروم و کم برخوردار باشد

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: اولویت توسعه و حمایت از حوزه سلامت با مناطق محروم و کم برخوردار باشد و مدیران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با در نظر گرفتن این اصل تلاش کنند تا توازن و تناسب در سطح استان ایجاد شود.

عبدالکریم جمیری اظهار داشت: تیم جدید مدیریتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، یک تیم جوان، متخصص و در تراز گام دوم انقلاب است.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.