امروز: ۱۴ تیر ۱۴۰۱

فرماندار دشتستان :حضرت امام مسیر هدایت و سعادت انسان‌ها را بر مبنای اسلام بنا نهاد

به گزارش ایرنا، احمد بنافی روز شنبه در پیام تسلیتی به مناسبت ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و قیام ۱۵ خرداد افزود: سالگرد عروج ملکوتی بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) یادآور واقعه‌ای جانگداز و مصیبتی عظیم است.

وی بیان داشت: این واقعه قلوب مسلمانان و آزادی‌خواهان سراسر پهنۀ گیتی را جریحه‌دار نمود و همه را تا همیشۀ تاریخ به سوگ نشاند. 

بنافی تصریح کرد: اما به اذن‌الله، با سپرده شدن سکان‌داری کشتی عظیم انقلاب اسلامی به دستان با کفایت ولی امر مسلمین، حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) بارقۀ امید در دل‌های پریشان و داغ‌دیده تابیدن گرفت تا انوار تابناک اسلام ناب محمدی همچنان بر تارک جهان هستی بدرخشد و ناامیدی دشمنان کینه‌توز را به رغم دسیسه‌های بی‌امان رقم زند.

فرماندار دشتستان گفت: امام با هدایت و تربیت منحصر به فرد خویش با تأسی از آموزه‌های اهل بیت(ع)، ملت مقتدر و شکست‌ناپذیر ایران را الگوی آزادگی، حق‌طلبی و سلطه‌ناپذیری در عصر پرماجرای سلطه‌گری و استبداد و استعمار معرفی کرد.

بنافی اظهار داشت: یوم‌الله ۱۵ خرداد نیز سرآغاز تحقق ارادۀ مردم این سرزمین در راه مبارزه با استکبار، طاغوت و به ثمرنشستن خواست ملت بزرگ ایران و نقطۀ عطف مبارزات مردم در برکندن ریشۀ فساد و بیداد در ایران اسلامی است.

وی گفت: سالگرد رحلت جان‌گداز حضرت امام خمینی (ره) بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و شهادت گلگون کفنان فاجعه قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ را به عموم مردم شریف ایران، بخصوص مردم متدیّن و انقلابی شهرستان دشتستان، تسلیت عرض می نمایم.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.