امروز: ۱۰ تیر ۱۴۰۱

فرماندار دشتی: پروژه های نیمه ورزشی دشتی تکمیل می شود

به گزارش خبرنگار ایرنا، علی یحرانی روز دوشنبه در نشست مسئولان دشتی با مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر افزود: در سالهای گذشته توجه بسیارخوبی برای توسعه زیر ساخت های ورزشی در شهرستان دشتی شده است .

وی افزود: هنوز تعدادی از پروژه ورزشی به ویژه در روستاهای دشتی نیمه تمام باقی مانده و امید است با همکاری و حمایت ویژه اداره کل ورزش و جوانان استان این پروژه ها تکمیل و به بهره برداری برسد.

وی اضافه کرد: دو پروژه سالن ورزشی روستاها کلل و چاوشی که دارای پیشرفت فیزیکی خوبی است نیمه تمام باقی مانده و یکی از مطالبات به حق ورزشکاران این روستاها تکمیل هر چه زودتر این پروژه ها است.

فرماندار دشتی به خواسته های و مشکلات مطرح شده ورزشکاران دشتی اشاره کرد و افزود: باید هر چه سریعتر مشکل نواقص خوابگاه ورزشی خورموج و مشکل سرمایشی سالن های ورزشی شهرستان و وضعیت آب استادیوم ورزشی شهر کاکی برطرف شود.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر نیز گفت: این اداره کل با تمام قوا در کنار فرمانداران و مسئولان شهرستانهای استان برای تکمیل پروژه های نیمه تمام استان است.

صالح احمدی افزود: یکی از برنامه های مهم این اداره کل حمایت کامل از تیم ها و نمایندگان استان بوشهر در مسابقات سراسری و لیگ های کشور است.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: تمام تلاش ما این است تیم های استان بدون دغدغه های مالی با تمرکز بر مسائل فنی در لیگ‌های کشوری حضور داشته باشند.

وی افزود: در زمینه آماده سازی زیر ساخت ها نیز تمام قد در کنار تیمهای ورزشی استان بوشهر ایستاده ایم.

وی خواستار حمایت ویژه صنایع و شرکت های بزرگ اقتصادی از باشگاهها و تیم های ورزشی به عنوان اسپانسر تیم های ورزشی استان شد.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.