امروز: ۰۲ اسفند ۱۴۰۲

پرسپولیس دنبال شصتمین امتیاز بی‌تاثیر/ حسرتی که این فصل باقی ماند

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۲۰ امروز پنجشنبه مقابل فجر سپاسی شیراز آخرین دیدار فصل جاری را در حالی برگزار می‌کند که تکلیف قهرمانی استقلال و سقوط رقیب این تیم از قبل مشخص شده است.

سرخپوشان پایتخت در حالی برای رسیدن به شصتمین امتیاز تلاش می‌کنند که فاصله خود را با رقیب سنتی کمتر کرده و با پیروزی در آخرین بازی فصل نشان دهند همچنان با هدایت یحیی گل محمدی میل به پیروزی را حفظ کرده‌اند.

قهرمان پنج دوره متوالی رقابت‌های لیگ برتر کمترین امتیاز را نسبت به سال‌های دوران قهرمانی کسب کرده‌اند. آنها با احتساب سه امتیاز بازی با فجر، به عدد ۶۰ در مقابل اسم خود می‌رسند تا آمار هم نشان دهد پرسپولیس برای قهرمانی، فاکتورهای همیشگی خود را نداشته است.

سرخپوشان پایتخت بیشترین تعداد باخت را نسبت به سال‌های قهرمانی کسب کردند تا اعضای این تیم در اواخر فصل جاری با انتقاد هواداران خود روبرو شوند.

پرسپولیس که قبل از کرونا رکورد دار بیشترین تماشاگر در سال‌های قهرمانی را داشت در دو بازی اخیر خود به عنوان میزبان به حداکثر تعداد تماشاگر رسید. این تیم در جریان برد دو بر یک مقابل شهر خودرو مشهد حدود سه هزار طرفدار داشت تا خاطرات تکمیل ظرفیت ۱۰۰ هزار نفری ورزشگاه آزادی در بازی‌های منجر به بالا بردن جام قهرمانی دوباره تکرار نشود.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *