امروز: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

دو بازیکن تاثیرگذار استقلال در آستانه جدایی/ دست خالی ریکاردو!

به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که باشگاه استقلال هنوز هیچ بازیکن جدیدی را به خدمت نگرفته و با بازیکنان فصل گذشته‌اش که قراردادشان به اتمام رسیده هنوز به توافق نهایی نرسیده است، این احتمال وجود دارد که دو بازیکن تاثیر گذار فصل گذشته خود را هم به دلیل حضور در آن سوی مرزها از دست بدهد.

مهدی مهدی پور بهترین پاسور استقلال در فصل گذشته و یکی از بازیکنان موفقی که به دلیل درخشش در این تیم و تاثیر فراوان در قهرمانی به تیم ملی هم دعوت شد، مورد توجه العربی قطر قرار دارد و احتمال اینکه این بازیکن ۲۸ ساله با پیشنهادی اغوا کننده مواجه شود وجود دارد.

همچنین امیر حسین حسین زاده هافبک جوانی که در اولین سال حضورش در استقلال خوش درخشید و بدون احتساب ضربات پنالتی اولین گلزن استقلال و دومین گلزن برتر لیگ شد و از او به عنوان یکی از پدیده‌های احتمالی جام جهانی یاد می‌شود نیز با پیشنهادی از لیگ بلژیک روبرو شده است.

با اینکه قرارداد این دو بازیکن تا پایان فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ می‌باشد، اما گفته می‌شود در قرارداد آنها بندهایی قرار دارد که می‌تواند در صورت داشتن پیشنهاد ترانسفر آن را فعال کرده و از این تیم جدا شوند. باید دید در آینده‌ای نزدیک سرنوشت این دو بازیکن ملی پوش و موفق چه خواهد شد و آیا فصل آینده هم با پیراهن استقلال در لیگ برتر حضور پیدا می‌کنند یا به جمع بازیکنان لژیونر می‌پیوندند.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *