امروز: ۰۲ اسفند ۱۴۰۲

نماینده مجلس:حل مشکل آب دشتستان در گرو اجرای سد دالکی است

به گزارش ایرنا از دفتر نماینده دشتستان، ابراهیم رضایی روز چهارشنبه در آئین معارفه امام جمعه شهر وحدتیه افزود: با توجه به تاثیر سد دالکی به خصوص در بخش کشاورزی تلاش می‌شود این سد و پروژه مهم در زمان مقرر اجرا و مورد بهره برداری قرار گیرد.

وی با اشاره به پیگیری های انجام شده برای حل مشکلات حوزه کشاورزی از جمله خرما اضافه کرد: تلاش می شود مشکلات سال‌های قبل در خصوص فروش خرما تکرار نشود و سود اصلی نصیب کشاورزان و نخلداران شود.

وی تاکید کرد: در همین راستا میز خرما به زودی درشهرستان دشتستان برپا می‌شود.

رضایی اضافه کرد: همچنین در زمینه درمانی، عمرانی، راه، زیرساخت‌های شهری و آموزشی همه ظرفیت‌ها برای توسعه باید به کار گرفته شود.

وی ادامه داد: کارهای انجام‌ نشده فراوانی در شهر وحدتیه وجود دارد و باید همه ما مسئولان در کنار هم برای پیگیری حق و حقوق این مردم تلاش کنیم.

رضایی با بیان اینکه شهر وحدتیه دارای نیروهای انقلابی و جهادی فراوانی است اظهار کرد: این شهر در حوزه‌های مختلف به حق خود نرسیده و باید این کوتاهی جبران شود.

وی ادامه داد: نماز جمعه پایگاه حق و تریبونی برای بیان حقایق است که حق را در مورد مسائل مختلف داخلی و خارجی به مردم بیان می‌کند.

رضایی با بیان اینکه باید حق و باطل برای مردم بیان شود تصریح کرد: باید با امر به معروف و نهی از منکر جلوی خطا و اشتباه گرفته شود و مسئولان نیز بابت تک تک تصمیم های خود به مردم پاسخگو  و مراقب تصمیم های خود باشند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در نظام اسلامی که در رأس آن یک فقیه مجتهد، عالم، بزرگ، باهوش، مدبر و عادل قرار دارد نباید اجازه دهیم کسی از جایگاه خود سوء استفاده کرده و به مردم ظلمی کند و تریبون نماز جمعه باید ظالمان را رسوا کند.

وی افزود: باید از آنچه که به نفع مردم و نظام است دفاع و روی حق ایستادگی کرد و نباید به خاطر محافظه‌کاری و رودربایستی با برخی افراد و به خاطر میز و صندلی سکوت کرد و حق دیگری را زیر پا گذاشت.

رضایی با اشاره به اینکه ایستادگی روی حق هزینه دارد اضافه کرد: اگر حسینی و عاشورایی و پیرو این مکتب سرخ هستیم باید پای حق ایستادگی و هزینه آن را هم داد.

در این آئین حجت الاسلام ولی صمصامی بعنوان امام جمعه شهر وحدتیه معرفی و از خدمات حجت الاسلام موسوی تقدیر شد.

نماینده مجلس:حل مشکل آب دشتستان در گرو اجرای سد دالکی است

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *