امروز: ۰۴ اسفند ۱۴۰۲

پیروزی ارزشمند والیبال ایران برابر اسلوونی/ شانس صعود بالا رفت

به گزارش خبرنگار مهر، هفته سوم لیگ ملت های والیبال در سال ۲۰۲۲ که به میزبانی شهر گدانسک لهستان در حال برگزاری است، شامگاه امروز جمعه با دیدار تیم ملی ایران اسلوونی پیگیری شد که طی آن شاگردان بهرز عطایی ۳ بر صفر حریف خود را شکست دادند.

هر چند پیش بینی می شد که تیم ملی کار سختی را در این دیدار خواهد داشت و هینطور هم شد، اما ملی پوشان جوان کشورمان با نمایشی قابل تحسین موفق شدند برابر حریف گام در میدان بگذارند و ست اول را نفسگیر به پایان برسانند.

در ست اول دو تیم نمایش نزدیک و برابری داشتند و در مقاطعی ایران و در برخی لحظات هم اسلوونی پیش افتادند اما در نهایت شاگردان بهروز عطایی موفق شدند ۲۶ بر ۲۴ حریف خود را شکست دهند.

ست دوم اما ماجرای متفاوتی داشت یکی از بهترین عملکردهای ملی پوشان ایران را شاهد بودیم که در نهایت موفق شدند حریف را ۲۵ بر ۱۴ شکست دهند و در آستانه پیروزی در این دیدار قرار بگیرند.

در سومین ست این دیدار اسلوونی تلاش کرد از همان ابتدا بازی را در اختیار بگیرد اما عملکرد خوب ملی پوشان کشورمان این فرصت را به آنها نداد تا تمرکز لازم را داشته باشند.

بهروز عطایی که اعتماد به نفس را به شاگردانش تزریق کرده بود در ست سوم هم مدیریت خوبی روی بازی داشت. ملی پوشان کشورمان هم نمایش خوبی داشتند و موفق شدند این ست را ۲۵ بر ۲۱ به سود خود خاتمه دهند و در نهایت ۳ بر صفر حریف خود را شکست دهند.

تیم ملی ایران با این پیروزی شانس خود برای صعود به مرحله بعد را بسیار بالا برد و برای قطعی شدن صعودش باید منتظر نتایج سایر بازیهای خصوصا نتایج تیم ملی هلند باشد.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *