امروز: ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

بعد از هفت سال اسکندر احمدی میز ریاست را تحویل داد

ضرغام مردانی رئیس اداره آموزش و پرورش گناوه شد

❇ یاران سبز-مرتضی خضری: سال ۹۳ در کشاکش تغییر دولت احمدی‌نژاد و روحانی، در گناوه هم تغییراتی به وجود آمد. یکی از پرحاشیه‌ترین تغییرات کنار گذاشتن خدانظر رئوفی رئیس اداره آموزش و پرورش گناوه و جایگزینی یک اصلاح‌طلب بود. احزاب و گروه‌های مختلف اصلاح‌طلب برای گذاشتن مهره دلخواه خود از محدوده تفکر خارج شدند و کار به قشون‌کشی کشیده شد. نام افراد زیادی مطرح شد اما نام‌ها یکی پس از دیگری در لابلای جنگ قدرت گم می‌شدند. در آخرین لحظات و در مهرماه سال ۹۳ ناگهان نام اسکندر احمدی مطرح شد. این نام تا حدود زیادی همه گروه‌ها و احزاب اصلاح‌طلب را راضی کرد و بالاخره اسکندر احمدی در سال ۹۳ رئیس اداره آموزش و پرورش گناوه شد.

احمدی تا آمد تیم همراه خود را هم چید؛ تیمی جوان اما کاردان و پرتلاش، تیم احمدی طی ۷ سال آرام و قرار نگرفت و روند بسیار خوبی را در آموزش و پرورش به وجود آورد.

با روی کار آمدن دولت رئیسی تغییرات مدیریتی در تمام سطوح آغاز شد و دامن احمدی را هم گرفت. احمدی چهار روز مانده به پایان سال ۱۴۰۰ جای خود را به ضرغام مردانی داد تا آموزش و پرورش گناوه بیست و دومین مدیر خود را هم ببیند.

مراسم تودیع و معارفه اسکندر احمدی و ضرغام مردانی در سالن بهزاد انجام شد. این سالن در زمان احمدی ساخته شد و یکی از بهترین سالن‌های گناوه می‌باشد.

این مراسم با سخنرانی محمد دهقان یکی از باتجربه های آموزش و پرورش گناوه آغاز شد.

▪حجت‌الاسلام والمسلمین رکنی حسینی امام جمعه گناوه دومین سخنران این مراسم بود. امام جمعه گناوه از تلاش چندین ساله اسکندر احمدی تقدیر کرد و گفت: پرونده آموزش پرورش در زمان کرونا درخشان بود.

دغدغه آقای احمدی نسبت به قشر عظیم فرهنگیان قابل تقدیر بود.

▪ محمدتقی صفری فرماندار گناوه هم از تلاش‌های اسکندر احمدی تشکر کرد.

▪اسکندر احمدی: ماموریت من در آموزش و پرورش تمام شده بود و باید تیم جدیدی وارد می‌شد. من چیز دیگری نداشتم.

خوشحالم که بار این مسیولیت را از دوش من برداشتند و بر دوش عزیز دیگری گذاشتند

▪ کارهای قشنگی در زمان ما انجام شد و بعد از ما هم انجام خواهد شد و منتی بر هیچ کس نیست و ما وظایف خود را انجام دادیم. ممنونم از همکارانم که ضعف‌های من را پوشش دادند.

▪ قبل از ورود من افراد زیادی برای مصاحبه رفتند که اگر به آن‌ها فرصت داده می‌شد چه بسا بهتر از من عمل می‌کردند.

▪من عملگرا بودم و هستم.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *