امروز: ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

شمشیری، پایان کوثر را نوشت/ سید، ماشه ضامن رو کشید/ یاران محمود زیر داس جوکار رفت/ فلامینگو با شلیک عباسی شکار شد

یاران سبز-مرتضی خضری: مسابقات فوتسال یاران سبز یادواره زنده‌یاد محمود لیراوی، غلامرضا سیفی، نادر پهلوان زاده، حمید حیدری، هادی خرم‌آبادی و یعقوب خلفی وارد مرحله حذفی شد.
در اولین شب از مرحله حذفی چهار تیم از جام خداحافظی کردند.

▪در ابتدای شب، سربست با هنر ابراهیم شمشیری ۴ بر صفر کوثر را شکست داد. کوثر در شبی بد تمام راه‌های برگشتی را بر روی خود بست. این تیم در نیمه نخست هرگز چهره یک تیم برنده را نداشت اما در نیمه دوم چند فرصت مناسب گلزنی داشت. فرصت‌های گلزنی این تیم به سادگی از دست رفت تا کوثر اولین حذف شده مرحله حذفی باشد. در سربست بهترین عملکرد را ابراهیم شمشیری داشت. مدافع کاردان سربست در دو حمله دو گل زد تا کوثر زیر سایه ترس آرامش نداشته باشد. در ادامه سیدحسین موسوی یکی از بهترین‌های این تیم هم موفق به گلزنی شد. محمدجواد پناهی آخرین گل این دیدار را به ثمر رساند.

▪ضامن و پارس بندرریگ جنگ تن به تنی داشتند. حاصل این جنگ نتیجه مساوی ۲ بر ۲ بود.
با این نتیجه دو تیم راهی ضربات پنالتی شدند که دست پرورده‌های ابراهیم مرادی در ضامن ۴ بر ۳ پیروز شد.
در ضربات پنالتی خونسردی سیدابراهیم موسوی نگذاشت بندرریگ فاتح این دیدار شود. موسوی سه بار دروازه را نجات داد و ضامن را به مرحله بعد رساند.

در این بازی هنر دو نوجوان بندرریگی بیش از دیگران به چشم آمد. محمدجواد شاهین‌زاده و ماهان کشتکار شب بسیار خوبی داشتند و هر دو گل بندرریگ را هم به ثمر رساندند. کشتکار ستاره بی‌چون و چرای این بازی بود. حرکات زیبا با توپ، بازی بدون توپ و چارچوب شناسی، کشتکار را از دیگر بازیکنان متمایز کرده بود.

نوذر رزمی همچنان از موثرهای ضامن است. رزمی گل ضامن را به ثمر رساند. گل اول ضامن حاصل اشتباه خط دفاعی پارس بود.
قضاوت دو بازی اول را احسان محمدیان و حیدر خلیفه به عهده داشتند. محمدیان و خلیفه در هر دو بازی قضاوت خوبی داشتند.

▪یکی از بازی‌های حساس این مرحله را دو تیم یاران محمود و ساحل انجام دادند. این بازی هم به ضربات پنالتی رسید. نتیجه مساوی دو بر دو حاصل تلاش شاگردان حسین نصیرزاده و جواد فرهادی بود. در ضربات پنالتی ساحل ۷ بر ۶ برنده شد.
در این بازی یاران محمود ابتدا با ضربه عباس کیانی یکی از کهنه‌کارهای سالن نفت پیش افتاد اما علی جوکار بهترین گلزن مسابقات تعادل را برقرار کرد.
در نیمه دوم ساحل به گل دوم هم رسید.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *