امروز: ۰۲ اسفند ۱۴۰۲

فوتسال جام رمضان، یادواره یاران سبز پرسپولیس و لیان، بالاخره به نیمه نهایی رسیدند/ پارسیان قربانی جوانی خود و تجربه حریف/ سربست حریف ضامن بود، حریف خلیلیان نبود

یاران سبز-مرتضی خضری: مسابقات فوتسال جام رمضان گناوه یادواره یاران سبز به نیمه نهایی رسید.

▪در بازی اول دو تیم ضامن و سربست در مقابل هم ایستادند. ضامن با چند تغییر، سربست را غافلگیر کرد و ۴ بر ۲ پیروز شد. پرسپولیس بعد از سال‌ها بالاخره به نیمه نهایی رسید. این تیم ۲ بر صفر ساحل را برد. پارسیان عرق کروز را در آورد اما تجربه کروز نگذاشت پارسیان به نیمه نهایی برسد. کروز این بازی را ۴ بر ۲ برد. در آخرین بازی جزیره و لیان تمام حس خود را برای بسته نگه داشتن دروازه گذاشتند اما لحظات پایانی سهم هر تیم یک گل بود. این بازی به پنالتی رسید و لیان هم راهی نیمه نهایی شد.

▪بازی حساس دو تیم سربست و ضامن با سوت میلاد محمدزاده آغاز شد. سربست آغاز خوبی داشت و حتی با گل محمدجواد پناهی پیش افتاد اما شب، شبِ مصطفی خلیلیان بود. خلیلیان چهار بار موفق به گلزنی شد و سربست را یک تنه از گردونه مسابقات خارج کرد. ابراهیم مرادی و سیدابراهیم موسوی مربی و کاپیتان ضامن در این بازی از سه بازیکن لیگی هم استفاده کردند تا یکی از بهترین بازی‌های این دوره شکل بگیرد.
اشتباهات مداوم بازیکنان سربست یکی از عوامل شکست این تیم بود.

ابراهیم شمشیری بازیکن خوبی‌ست و در این بازی هم یک گل زد اما این بازیکن در شرایط حساس پرخاشگر می‌شود.

▪پرسپولیس بعد از سال‌ها حضور در این مسابقات بالاخره راهی نیمه نهایی شد. احمد دهقان در شبی سخت از پس ساحل بر آمد و به جمع چهار تیم رفت. در این بازی سعید ترسا موثرترین بازیکن بود و وقتی اولین گل را به ثمر رساند ساحل هم رو به افول رفت. پرسپولیس در خط دفاعی خود میلاد خواجه گیری و علی عباسی را قرار داد و با کمترین اشتباه پیروز شد.
گل دوم پرسپولیس را عباس عباسی از روی نقطه دوم به ثمر رساند.

محمد شرونی و ایلیا امیری داوران این بازی بودند. امیری یکی از قضاوت‌های خوب خود را انجام داد.

▪کروز و پارسیان هم از بازی‌های خوب این مرحله بود. کروز خوب شروع کرد و با گل هاشم شیرالی هم پیش افتاد اما پارسیان ناگهان به خود آمد و نیمه نخست را برای کروز سخت و تلخ کرد. دو گل از سید احمد موسوی و علی حسینی ترس را به دل تاج‌دینی انداخت.

در نیمه دوم توان پردازش تفکرات حسین ابراهیم‌زاده توسط بازیکنان کم شد و فوتسال بلدهای کروز هم به خود آمدند. سه گل از رضا قویه، هاشم شیرالی و محمد تختی کروز را به نیمه نهایی برد.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *