امروز: ۰۹ مهر ۱۴۰۱

هفته سوم لیگ دسته اول فوتبال ساحلی کشور /در گروه دوم پنالتی تکلیف یک امتیاز را مشخص کرد

یاران سبز-مرتضی خضری: در گروه دوم دو بازی انجام شد و تکلیف هر دو بازی را هم ضربات پنالتی مشخص کرد.
دیدار پر گل شهرداری چلیچه و شهرداری پارسیان دشتی ۵ بر ۵ شد. در ضربات پنالتی چلیچه تک امتیاز را به دست آورد.
پارت سمنان و دهیاری ملاباشی هم به پنالتی رسیدند. این بازی در وقت قانونی و اضافی ۳ بر ۳ شد و در پنالتی‌ها هم سمنان برنده شد.
همین که داور در سوت خود دمید کاظم زارع دروازه پارت را باز کرد اما رنگ شادی در اردوی دهیاری فقط چند ثانیه بود و مهیار شاجویی بازی را مساوی کرد. در نیمه اول کاظم زارع دومین گل دهیاری و علی‌رضا جوادی‌پور دومین گل پارت را به ثمر رساندند.
تایم دوم با گل روح‌الله میرشمسی به پایان رسید ولی علی‌رضا شعنی در تایم سوم جبران کرد تا شاگردان مرتضی ده‌رویه و حسن منصوری برای رسیدن به یک امتیاز در ضربات پنالتی مبارزه کنند.
در پنالتی‌ها پارت پیروز شد.
ده‌رویه در پایان بازی بیان داشت: تیم بسیار خسته‌ای داریم. بین مسابقات زیرگروه و لیگ فاصله نبود و به همین دلیل تیم ما تحلیل رفت.
▪️شهرداری چلیچه و پارسیان دشتی دیدار زیبایی را انجام دادند. پارسیان چند بار فرصت داشت تا با سه امتیاز بازی را تمام کند اما در آخرین لحظه ضربه مرتضی نوروزی بازی را به وقت اضافی کشاند. در تایم اول بازی صادق صادقی و مرتضی نوروزی میزبان را پیش انداختند اما تایم دوم با دو گل محمد سعادتمند و عبداله بحری همراه شد.
در وقت سوم ایوب دکان بحری و یعقوب عبدی برای پارسیان گلزنی کردند و صادق صادقی و مرتضی نوروزی هم برای چلیچه گل‌زنی کردند.
در وقت اضافی پارسیان با ضربه عبدی پیش افتاد اما درست زمانی که سوت پایان زده شد توپ ارسالی اسماعیل نوروزی سنگربان چلیچه بعد از برخورد با مدافع پارسیان وارد دروازه شد. با این گل بازی به پنالتی رسید.
اعتراض فاروغ درویشان روی این گل ره به جایی نبرد.
در پنالتی‌ها باز هم پارسیان پیش افتاد اما انتهای بازی هیچ امتیازی برای پارسیان نداشت و این تیم مغلوب شهرداری چلیچه شد.
صادق صادقی بهترین بازیکن چلیچه در این دیدار بود و دو گل زد. در این بازی مرتضی نوروزی هم دو گل زد.
▪️افراسیاب صادقی سرمربی شهرداری چلیچه در پایان بازی گفت: داوران در مدیریت بازی مشکل داشتند. داوران در شرایط بدی داوری می‌کنند و تمرکز ندارند.
▪️فاروغ درویشان از داوری گلایه زیادی داشت و گفت: این داوری‌ها در حد و اندازه فوتبال پایه هم نیست. تیم‌ها از داوری صدمات جبران ناپذیری می‌خورند.
گلی که ما خوردیم بعد از سوت پایان بود. متاسفم برای این شکل داوری‌.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.