امروز: ۰۲ اسفند ۱۴۰۲

چه کسی پخش زنده کند، فوتبال ساحلی را تعطیل کرد

فوتبال ساحلی در گناوه

چه کسی پخش زنده کند، فوتبال ساحلی را تعطیل کرد

❇️ یاران سبز_محمد احمدزاده: آغاز مرحله دوم مسابقات فوتبال ساحلی کشور در بندر گناوه با حواشی عجیبی همراه بود.
قبل از شروع اولین بازی درگیری لفظی طولانی بین اعضای هیات فوتبال گناوه و خلیفه قائدی مالک پدیده، فضای ورزش را زشت کرد. این فضا وقتی زشت‌تر شد که قائدی کلمات زشت و زننده را ردیف کرد و همه را به باد دشنام گرفت.

▪️اعضای روابط عمومی هیات فوتبال گناوه که در بخش رسانه‌ای عملکرد خوبی هم دارند، قصد داشتند همچون سنوات گذشته مسابقات را به صورت لایو از صفحه رسمی هیات فوتبال پخش و گزارش کنند اما خلیقه قائدی مخالف بود و اصرار داشت چون میزبان‌ست، پخش مسابقات باید از پیج شخصی منتشر شود. اختلاف نظر ابتدایی با درگیری لفظی بین عبدالله زاده مسئول کمیته فوتسال و فوتبال ساحلی گناوه و خلیفه قایدی مالک پدیده ادامه پیدا کرد.

▪️بگو مگوهای تند ابتدایی تا جای ادامه داشت که بازی اول با ۱۵ دقیقه تاخیر برگزار شد و تنش به بازی دوم هم کشیده شد.
مرغ قائدی یک پا داشت. او اصرار داشت اگه قرار بر پخش زنده بازی از پیج هیات فوتبال باشد وارد زمین نمی‌شوند. در حالی که دو تیم آماده بازی بودند و داوران هم قرعه انداخته بودند، پدیده گناوه در زمین حاضر نشد تا ناظران و نماینده‌های فدارسیون در این خصوص تصمیم‌گیری کنند.
نتیجه‌ این بازی احتمالاً بسود انزلی چی‌ها خواهد شد.

▪️محمد جامعی سرمربی پدیده هر‌چه در توان داشت گذاشت تا بازی برگزار شود اما قایدی انگار از دنده کج و لج بلند شده بود.

▪️هنگام خروج از درب ورزشگاه فحاشی‌های قائدی نصیب همه ارکان هیات فوتبال شد. اگر میانجی‌گری دیگر افراد حاضر در زمین ساحلی نبود کار به درگیری فیزیکی نیز کشیده می‌شد.
یک نکته قابل تامل؛ وقتی هیات فوتبال برای انجام بازی صفر تا صد را انجام می‌دهد و به جای میزبان میزبانی می‌کند آیا پدیده می‌تواند چنین ادعایی کند؟

▪️در حالی که زمین مسابقه آماده، نیروی انتظامی حاضر، خبرنگاران و عکاسان همه بودند و تماشاگران هم بودند تا زیر نور از مسابقات کشوری لذت ببرند، قایدی یک دنده داشت و لج و لجبازی مانع برگزاری این دیدار شد.

▪️قائدی اصرار داشت چون میزبانست باید او مسابقه را پخش کند. مسابقاتی که در مرحله اول از پیج هیات فوتبال به طور کامل پخش و گزارش شد‌.

▪️هیات فوتبال باید در بحث ورود افراد رسانه‌ای به ورزشگاه‌ها سختگیری بیشتری انجام دهد.

▪️این که حق با کیست و چه کسی راست می گوید کاری با آن نداریم.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *