امروز: ۰۷ اسفند ۱۴۰۲

جنگ داخلی هیات رئیسه به خاطر کی‌روش/ ناکامی موافقان مرد پرتغالی!

به گزارش خبرنگار مهر، نشست اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال امروز سه شنبه برگزار شد و انتظار می رفت که یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین تصمیمات در این جلسه اتخاذ شود اما به گفته احسان اصولی سخنگوی فدراسیون فوتبال در این نشست بحثی در مورد کارلوس کی روش نشده است!

این در حالی است که خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد یکی از مهمترین موضوعات مطرح شده در این نشست تعیین تکلیف سرمربی تیم ملی بوده که موافقان و مخالفان آن به اظهار نظر پرداخته اند.

در این میان مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون حامی اصلی بازگشت کارلوس کی روش بوده و با همراهی مهدی محمدنبی صحبت هایی را در مورد مزایای حضور این مرد پرتغالی مطرح کرده اند اما چند عضو هیات رئیسه مخالفت خود را با کنار گذاشتن اسکوچیچ و حضور کی روش اعلام کرده اند.

مخالف اصلی حضور کی روش در تیم ملی فوتبال ایران میرشاد ماجدی سرپرست قبلی فدراسیون است که پس از انتخاب مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون رسما اعلام کرد پای هیچ نامه ای را برای بازگشت کی روش امضا نخواهد کرد.

ماجدی در نشست امروز هم مخالفت خود را اعلام کرد و پس از آنکه برخی اعضا بر حضور سرمربی سابق تیم ملی اصرار کردند وی جلسه را ترک کرد. علاوه بر ماجدی اعضایی مانند بهرام رضاییان، احسان اصولی و … هم مخالف حضور کی روش هستند.

جنگ اعضای هیات رئیسه برای ماندن اسکوچیچ و یا بازگشت کی روش در شرایطی به اوج خود رسیده است که تیم ملی زمان زیادی تا شروع اردوی شهریورماه و بعد از آن حضور در جام جهانی ندارد و باید خیلی زود تکلیف سرمربی مشخص شود.

این در حالی است که امروز خبرهایی در مورد مشخص شدن رقم قرارداد کارلوس کی روش و حتی زمان حضور او در تهران منتشر شد.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *