امروز: ۰۳ اسفند ۱۴۰۲

استاندار بوشهر: باید با وحدت و همدلی از حوادث گذر کرد

به گزارش خبرنگار ایرنا، احمد محمدی زاده شامگاه چهارشنبه در نشست شورای اداری استان بوشهر افزود: با توجه به توطئه های دشمن امروز آموخته ایم که باید چگونه این مسائل را مدیریت کنیم تا انقلاب راه خود را به سمت جلو ادامه دهد.

وی ادامه داد: مردم استان بوشهر با تجربه سه قرن مبارزه با استعمار گران حافظ امنیت این منطقه حیاتی هستند و اگر آمریکای جنایتکار و مزدورانش تلاش کنند تا ایران ناامن شود اولین اثر این ناامنی بر خلیج فارس و دریای عمان خود را نشان می دهد. 

استاندار بوشهر با تاکید بر ضرورت پیگیری روند اجرای پروژه ها و کارها در استان گفت: هدف دشمن امروز این است که مدیران دستگاه‌های اجرایی را  در این شرایط درگیر مسائل حاشیه ای کرده و از پرداختن به کارهای سازندگی و خدماتی بازدارد.

وی خطاب به مدیران دستگاه‌های اجرایی گفت: بخش‌های امنیتی و انتظامی کار خود را به خوبی انجام می‌دهند و دستگاه‌های اجرایی، عمرانی، خدماتی هم باید کارهای خود را با قوت و قدرت انجام دهند.

استاندار بوشهر: باید با وحدت و همدلی از حوادث گذر کرد

استاندار بوشهر یادآور شد: امروز هر یک از مدیران دستگاه‌های اجرایی به عنوان یک فرمانده به حساب می آیند  که در میدان بحران، اقتصاد و سازندگی باید رفتار شما رفتار مدیریتی توام با فرماندهی باشد.

وی تاکید کرد: فرمانده کسی است که مسئولیت پذیر باشد و با مجاهدت کار خود را انجام می‌دهد.

استاندار بوشهر خطاب به مدیران دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر یادآور شد: در فعالیت‌هایی که انجام می‌دهید باید اشتغال و کارآفرینی مد نظر باشد. 

استاندار بوشهر با اشاره به اهمیت کار اطلاع رسانی و فرهنگی گفت: امروز ما در عملیات و در حال جنگ هستیم و یکی از کارهایی که باید در این شرایط انجام داد این است که مدیران دستگاههای اجرایی از طریق روابط عمومی ها هم از انقلاب و نظام دفاع کنند و هم نسبت به برملاکردن توطئه دشمن اقدام کنند.

محمدی زاده با اشاره به افزایش میزان اعتبارات استان از محل مالیات بر ارزش افزوده و حق الایندگی، گفت: امسال درآمد بیشتری نسبت به سال گذشته در اختیار شهرداری ها و دهیاری‌ها قرار می گیرد و با هماهنگی انجام شده باید تلاش کرد استان به کارگاه خوبی در شهرها و روستاها تبدیل شود.

وی همچنین بر ضرورت تفویض اختیار دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *