امروز: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

تجمع مردمی امت رسول الله در بوشهر برگزار شد

به گزارش خبرنگار ایرنا، اجتماع بزرگ “امت رسول الله (ص)” در اعتراض به اقدامات اخیر اغتشاشگران و هتک حرمت به قرآن کریم و پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و مقدسات ملی و دینی با حضور مردم ولایتمدار بوشهر در میدان امام خمینی (ره) این شهر برگزار شد.

مردم شهید پرور بوشهر از ساعت ۱۶ بعد از ظهر با در دست داشتن دست نوشته هایی با این مضمون انقلاب اسلامی استوار است، ملت ما بیدار است از فتنه گر بیزار است، پلیس ستون اصلی امنیت، فراجا فراجا حمایتت می‌کنیم، به پشتوانه قرآن و اسلام در میدان هستیم، آتش به اختیاریم از فتنه گر بیزاریم، اگر برهنگی تمدن است پس حیوانات متمدن ترند، ما عاشق اسلامیم پشت رهبر ایستادیم، انقلاب اسلامی ایران پیام یک ملت است در مقابل همه قدرت‌ها، هدف از ایجاد فتنه گمراه کردن مردم است، این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده اقدامات اخیر اغتشاشگران را محکوم کردند.

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفان در این آئین گفت: امروز هرکدام از شما برادران و خواهران ایمانی بعنون یک مجاهد عرصه جهاد تبیین و نماد شمشیری برعلیه دشمنان انقلاب و اسلام هستید. 

تجمع مردمی امت رسول الله در بوشهر برگزار شد

حجت‌الاسلام محمود محمدی شاهرودی با بیان اینکه همواره در طول تاریخ ۲ جبهه حق و حزب الله و جبهه باطل و شیطان وجود دارد افزود: در تاریخ ثابت شده هرجا حزب شیطان و باطل فرصتی برای شیطنت می یافت حزب الله و امت همیشه در صحنه با لبیک به فرمان امام خویش به صحنه می آمدو همین به صحنه آمدن ها بود که امروز ما  در ساحل امنیت حرم جمهوری اسلامی ایران متنعم به نعمت امنیت، سلامت و ولایت هستیم. 

وی ادامه داد: امروز نماد جهه باطل استکبار، صهیونیست‌ها و آمریکای جنایتکار است که در حق بشیریت در طول تاریخ ظلم‌های بی بدیل و بی نظیر مرتکب شده  است.

محمدی شاهرودی تاکید کرد: امروز استکبار جهانی نماد جبهه باطل و جمهوری اسلامی نماد جبهه حق تحت رهبری ولی امر مسلمانان است. 

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفان خطاب به دشمنان انقلاب، اسلام و به کسانی که فریب جبهه رسانه ای منحرف استکبار جهانی را خورده اند گفت: جمهوری اسلامی حرم  و پرچم آن پرچم رسول الله و ما نسل امروز جامعه ایران اسلامی همان نسل دوران دفاع مقدس هستیم که تا پای جان در دفاع از ارزش‌های دینی و حریم نام ولایت تا پای جان ایستاد.

وی ادامه داد: ملت ایران در مبنای فرهنگی قرآن رشد کرده و امروز دشمنان اسلام و انقلاب خیر ما را نمی‌خواهند و می خواهند ما به سختی بیفتیم. 

تجمع مردمی امت رسول الله در بوشهر برگزار شد

محمدی شاهرودی گفت: ملت ایران در زمره بسیجیانی است که اگر آنها را  قطعه قطعه کنند باز هم نام امام، انقلاب و اسلام عزیز از زبان آنها می‌جوشد و برای یک لحظه دست از یاری امام و ارزش‌های اسلامی برنمی دارد.

وی خطاب به دشمنان این سرزمین اظهار کرد: تصور کردید با به آتش کشیدن یک مسجد، پرچم جمهوری اسلامی که خون هزاران شهید برای به اهتزاز کشیدن آن تقدیم شده است و با کشیدن حجاب از سر یک زن انقلابی که در مکتب عاشورا رشد کرده است دین و ارزش‌های اسلامی این جامعه کم رنگ می‌شود.

محمدی شاهرودی افزود: ملت ایران با همه وجود به امام جامعه اسلامی لبیک گفته و حجاب زنان و پرچم جمهوری اسلامی ناموس ما است و عزت این ملت عزت ما و با همه وجود در رکاب امام جامعه اسلامی تا آخرین قطره خون ایستاده ایم. 

وی با تقدیر از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به خصوص فراجا و بسیجیان اظهار کرد: در کنار نیروهای سرافراز مسلح این آحاد مردم ایمانی نماد قدرت جمهوری اسلامی هستند که با همه وجود  از مردم دینی دفاع می کنند و انتظار این ملت از مسئولان این است کسانی که به برکت خون شهدا در نظام جمهوری اسلامی در این ۴۳ سال رشد یافته و مشهور و تریبون دار شدند اما امروز به بلند گوی نظام استکبار تبدیل شده اند باید از سوی قوه قضائیه بدون مماشات برخورد قطعی شود.

محمدی شاهرودی افزود:  همچنین از بعضی جوانان و نوجوانان که در این عرصه فرهنگی در فضای مجازی به بعضی از سلبریتی ها توجه کردند و دیگر فریب خوردگان می خواهیم  به دامان ملت بازگردند چون هرکسی از دامان این ملت ولایی جدا شد نگون بخت می‌شود.

تجمع مردمی امت رسول الله در بوشهر برگزار شد

وی یادآور شد: ما برای مرگ آن خانم نگران و ناراحت هستیم اما ناراحتی ما از این است که عده ای در نظام جمهوری اسلامی با دروغ پردازی چنگ به چهره نظام جمهوری اسلامی می‌اندازند و کسانی که قدرت مخالفت دارند و باید برخورد کنند برخورد نمی کنند.

محمدی شاهرودی تاکید کرد: انتظار ما این است برای جبران خسارت‌هایی که در این مقطع به بیت المال مسلمانان وارد شده از سرمایه این مردم استفاده نشود و از جیب کسانی هزینه شود که دعوت کردند و فراخوان دادند.

وی همچنین از دولت انقلابی و خدمتگزار که خدمات شایسته ای به نظام اسلامی داشته خواست برای معیشت مردم فکر اساسی شود تا شاهد شکوفایی، رشد و بالندگی نظام اسلامی باشیم.

محمدی شاهرودی یادآور شد: علت دشمنی استکبار جهانی با نظام جمهوری اسلامی این است که این نظام نوپا و نوظهور منافع نظام سلطه را به خطر انداخته است.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *