امروز: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

شوک به فوتسال و فوتبال ساحلی با برکناری چند مدیر توسط «مهدی تاج»!

به گزارش خبرنگار مهر، دپارتمان‌های فوتسال و فوتبال ساحلی فدراسیون فوتبال در روزهای گذشته بستر تغییرات اساسی و عجیبی بوده است که امکان دارد این تغییرات ادامه دار باشد.

آرش جابری سرپرست سازمان لیگ فوتسال یکی از این نفرات بود که بعد از برگزاری هفته نهم لیگ برتر فوتسال از سمت خود برکنار شد. جابری که در سال‌های اخیر برگزار کننده مسابقات فوتسال در تمامی رده‌های سنی بود، بدون ارائه دلیل و جزئیات، از سازمان لیگ کنار گذاشته شد.

حتی سایت فدراسیون فوتبال هم بعد از برکناری جابری، خبری در این ارتباط منتشر نکرد تا ابهامات زیادی پیرامون این تصمیم شکل بگیرد.

بهزاد آزاد یکی دیگر از کارمندان بخش فوتسال که در سمت‌های مختلفی مشغول به کار بوده و حتی در بحث استعدادیابی هم دارای سابقه است، از سمت خود کنار گذاشته شده است.

پیگیری‌های خبرنگار مهر نشان می‌دهد این تغییرات در دپارتمان فوتبال ساحلی هم با برکناری علی دهقان صورت گرفته است. دهقان حدود یک سال پیش به عنوان سرپرست دپارتمان فوتبال ساحلی انتخاب شده بود.

گفته می‌شود دلیل اصلی تغییر این سه عضو مشغول به کار در فوتسال و فوتبال ساحلی، مواضع نزدیک آنها به میرشاد ماجدی سرپرست سابق فدراسیون فوتبال بوده است. ماجدی در انتخابات اخیر فدراسیون فوتبال، چالش‌های زیادی با مهدی تاج داشت؛ فردی که در نهایت به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شد.

شنیده‌های خبرنگار مهر حاکی است مدیران فدراسیون در نظر دارند تغییرات دیگری را در بعضی دیگر از دپارتمان‌های فدراسیون ایجاد کنند اما هنوز خبر رسمی نه در این مورد و نه در خصوص برکناری‌های صورت گرفته منتشر نشده است.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *