امروز: ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

پیراهن تیم ملی رونمایی شد؛ همان همیشگی!/ پاداش میلیاردی برای صعود

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر شامگاه امروز سه شنبه با حضور حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال و بسیاری از اهالی این رشته در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد.

حاشیه هایی این مراسم را می خوانید: 

* این مراسم که قرار بود از ساعت ۱۹:۳۰ آغاز شود به دلیل حضور بسیار اندک مدعوین با تأخیر و بی نظمی همیشگی آغاز شد.

* احسان اصولی تنها عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال بود که ساعت ۱۹:۳۰ در محل برگزاری مراسم حاضر شد اما خبری از سایر اعضا نبود.

* تعدادی از مالباختگان یکی از شرکت‌های منتسب به شهره موسوی عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال مقابل در ورودی سالن تجمع کردند و او را اختلاسگر چند هزار میلیاردی معرفی کردند. این در حالی است که موسوی در محل برگزاری مراسم حضور نداشت.

اعتراض به حضور شهره موسوی در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال 

* تعداد محدودی از خوانندگان و هنرمندان کشور در این مراسم حضور یافته بودند.

* حمیسی رئیس حراست فدراسیون فوتبال در مورد تجمع مالباختگان و اعتراض به حضور شهره موسوی در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: در مورد حضور ایشان در هیات رئیسه باید خودشان تصمیم بگیرند اما از امروز به بعد ایشان حق حضور در ساختمان فدراسیون فوتبال را نخواهند داشت و حضورشان ممنوع خواهد بود.

* مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال به همراه حمید سجادی وزیر ورزش با حضور سالن همایش های بین المللی برج میلاد، در مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی شرکت کردند.

حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان مهمان ویژه مراسم بدرقه بود

* بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در غیاب کارلوس کی روش هنگام صحبت های حمید سجادی وارد سالن شدند. سرمربی تیم ملی ایران در این مراسم غایب بود.

* در بخش دیگری از این مراسم دو هنرمند کشورمان اثرات خود که شامل کتابی از تصاویر حضور تیم ملی ایران در جام های مختلف جام جهانی بود و کوچکترین توپ و انگشتر را به نمایش گذاشتند.

تصویری از پیراهن تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر 

* مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی فوتبال ایران این بار زیباتر و شکیل تر از دوره های گذشته برگزار شد و ابتدا پیراهن ایران در جام جهانی ۱۹۷۸ رونمایی شد و در ادامه جام های جهانی بعدی که ایران حضور داشت و در نهایت رونمایی از پیراهن تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر صورت گرفت که همان پیراهنی بود که قبل از رونمایی تصویر آن در رسانه ها منتشر شده بود و انتقاداتی را هم به همراه داشت. 

* رییس یک گروه خودرو سازی که حامی تیم ملی ایران شده است برای تعیین پاداش صعود تیم ملی ایران به مرحله حذفی ابتدا ۱۰۰ سکه را اعلام کرد و گفت اگر تشویق‌ها بیشتر شود آن را افزایش می دهد. او در نهایت ۲۵۰ سکه تمام بهار آزادی را برای این منظور اعلام کرد که به کاروان تیم ملی اهدا خواهد کرد.

* هنگام پخش یکی از کلیپ ها عکسی از علی دایی منتشر شد که با تشویق حاضران در سالن همراه بود.

* فداحسین مالکی عضو سابق هیات مدیره پرسپولیس که یکی از سخنرانان این مراسم بود بخش عمده صحبت هایش را به کری بین استقلالی ها و پرسپولیسی ها اختصاص داد و در بخشی از حرف هایش عنوان کرد که مهدی تاج و حمید سجادی هم پرسپولیسی های دبشی هستند!

* وحید امیری به عنوان نماینده بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران میثاق نامه بازیکنان را قرائت کرد.

* در حالی که بازیکنان تیم ملی هم در سالن حضور داشتند اما برای رد شدن از دروازه بدرقه، تنها وحید امیری به نمایندگی از بازیکنان انتخاب شد و با این اتفاق مراسم بدرقه تیم ملی به پایان رسید.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *