امروز: ۲۷ تیر ۱۴۰۳

امیدواری هواداران تیم ملی ایران به تبدیل اتفاق تلخ به خاطره شیرین

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از قطر، تیم ملی فوتبال ایران نخستین بازی خود در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را با تحمل شکست سنگین ۶ بر ۲ پشت سر گذاشت.

سنگین‌ترین شکست تاریخ فوتبال ملی ایران در جام جهانی قطر باعث شد ملی پوشان این بار در صدر اخبار پر تنش رسانه‌های مختلف جهان قرار بگیرند اما همان‌ها همچون مشتاقان فوتبال ملی به فکر کسب نتیجه درخور باشند.

گفتگوهای پراکنده خبرنگار اعزامی مهر به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با تعدادای از هواداران تیم ملی ایران نشان می‌دهد آنها اصلاً از نتیجه بازی با انگلیس راضی نیستند.

امیدواری هواداران تیم ملی ایران به تبدیل اتفاق تلخ به خاطره شیرین
هواداران ایران و انگلیس در حاشیه بازی روز گذشته

مجید که از دالاس آمریکا برای تماشای بازی‌های ایران به دوحه سفر کرده است گفت: چیزی جز شرمندگی نداریم. ابزار در اختیار کی روش بود اما او دست از اتوبوس دفاعی بر نداشت.

کارن که از اهواز به دوحه آمده است، بازی ملی پوشان مقابل انگلیس را ضعیف توصیف کرد و گفت: آنها یک دهم خودشان هم نبودند. بازیکنان سطح‌های آماتوری با جشمان بسته بهتر از ملی پوشان بازی می‌کردند.

انتقادات تند و تیز طرفداران فوتبال ملی با امیدواری آنها برای تحقق یک رؤیا همراه بود.

مجید درباره احتمال پیروزی ایران در دو بازی آینده مقابل ولز و آمریکا یادآور شد: مقابل آنها قطعاً از پیش باخته نیستیم. دلخوشی ما همین فوتبال است. از آن لذت می بریم و تمام رؤیای ما رفتن به مرحله حذفی است. تیم ملی ایران توان بردن ولز و آمریکا را دارد. الان وقت فراموشی باخت به انگلیس است و هر حرفی بزنیم برای خودمان بد است. تیم ملی باید ببرد و صعود کند.

امیدواری هواداران تیم ملی ایران به تبدیل اتفاق تلخ به خاطره شیرین
شادی گل بازیکنان انگلیس مقابل ایران

کارن که از عصبانیت حرف‌های ابتدایی اش کاسته شده بود تاکید کرد: عشقم همین تیم است. جز این تیم چیز دیگری ندارم‌. فکر می‌کنم این اتفاق تلخ همین جا باید با دو برد شیرین به خوش‌ترین خاطره ختم شود.

هواداران تیم ملی ایران در دوحه قطر در ادامه امید برای صعود به مرحله بعدی اتفاق نظر داشتند اما آنچه مشهود است تیم ملی ایران جنس حمایتی یکدست برای افزایش روحیه خود در ادامه رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ دارد.

تیم ملی فوتبال ایران روز جمعه این هفته دومین دیدار خود را در جام جهانی قطر مقابل ولز برگزار می‌کند.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *