امروز: ۰۲ فروردین ۱۴۰۲

شوک به پرسپولیس قبل از دربی/ لوکادیا از ایران می‌رود!

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال پرسپولیس طبق برنامه قرار است روز سه شنبه این هفته در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر به مصاف استقلال برود. در آستانه این مسابقه، پرسپولیس با شوک بزرگی مواجه شده است و احتمال دارد «یورگن لوکادیا» مهاجم هلندی خود را در اختیار نداشته باشد.

رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس با اعلام خبر غیبت لوکادیا در تمرین امروز، از احتمال جدایی این بازیکن به بهانه بیماری همسرش خبر داد.

باشگاه پرسپولیس نوشت: «یورگن لوکادیا در تمرین امروز یکشنبه سرخپوشان غایب بود. او بدون آن‌که درباره غیبت خود و دلیل آن به باشگاه و تیم خبر و اطلاعی بدهد در تمرین غایب بود.

این اتفاق در حالی روی داد که باشگاه تعهدات مالی خود نسبت به این بازیکن را تمام و کمال انجام داده و از این ناحیه مشکلی وجود ندارد.

این بازیکن در جریان پیگیری موضوع از سوی باشگاه نیز بر این مساله تاکید داشت و اقدام و اضطرار او برای سفر، صرفاً به دلیل مشکلات خانوادگی است و از ناحیه انجام تعهدات قراردادی از سوی باشگاه مشکلی وجود ندارد که سبب این اقدام شده باشد.

وی در آستانه مسابقه دربی دلیل این اقدام خود را بیماری همسرش اعلام کرده و اینکه می‌خواهد خود را به او و فرزندانش برساند.

این در حالی است که وی در این ارتباط که در تلاش برای سفر است مطلبی را به باشگاه اعلام نکرده بود.

از سوی دیگر با توجه به صدور ویزای کار برای این بازیکن، فرایند خروج بازیکن مستلزم انجام پاره‌ای امور از جمله دریافت مفاصاحساب مالیاتی است که مستلزم صرف حداقل زمانی خواهد بود.»

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *