امروز: ۲۸ تیر ۱۴۰۳

صعود تیم ملی فوتبال ایران دور از دسترس نیست/ همه باید تمرکز کنند

شاهین بیانی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد دیدار روز جمعه مقابل تیم ملی ولز گفت: شکست بدی را برابر انگلیس پذیرا شدیم، دیداری که کاملاً ناهماهنگ بودیم و تیم ما نتوانست عملکرد موفقی داشته باشد اما باید از نقاط ضعف این دیدار استفاده کنیم تا بتوانیم مقابل ولز نمایش خوبی از خود به جای بگذاریم.

وی با انتقاد از ترکیب کارلوس کی روش برابر انگلیس گفت: هنوز هم متوجه نشدیم چرا کی روش با چنین ترکیبی مقابل انگلیس به میدان رفت. بازیکنانی که یا هماهنگ نبودند یا مدت‌ها بود بازی نکرده بودند همین مساله باعث شد تا در نیمه اول بیشتر از حد معمول ضعیف باشیم اگرچه تغییراتی در نیمه دوم صورت گرفت اما کارساز نبود و باز هم سه گل دریافت کردیم و تنها نقطه آرامش ما دو گلی بود که طارمی به ثمر رساند.

کارشناس فوتبال در خصوص دیدار روز جمعه ایران برابر ولز گفت: برای این دیدار به تغییرات اساسی نیازمندیم نفراتی باید در میدان حضور داشته باشند که هم با یکدیگر هماهنگ باشند و هم بتوانند بازی قابل قبولی از خود ارائه دهند اگرچه هرگز ولز مانند انگلیس نیست اما نباید فکر کنیم که به راحتی می‌توانیم از این تیم امتیاز بگیریم چون اگر با این تفکر وارد زمین شویم به طور حتم کار برای ما سخت خواهد شد.

بیانی در مورد ضعف‌های خط دفاعی تیم ملی گفت: برابر انگلیس خط دفاع ما حرفی برای گفتن نداشت، ضعیف‌ترین عملکرد را از آنها دیدیم ولی امیدوارم تیم از لحاظ روحی و روانی در این چند روز به شرایط ایده آل رسیده تا بتوانند مقابل ولز بازی خوبی از خود ارائه دهد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دو بازی پیش رو داریم باید به امتیاز گرفتن در این دو دیدار امیدوار باشیم. کی روش باید تمام تمرکزش را برای موفقیت در این دیدار گذاشته و از ورود به حاشیه‌ها پرهیز کند. صعود دور از دسترس نیست اما سخت است به شرط آنکه وحدت و همدلی در تیم وجود داشته باشد.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *