امروز: ۰۶ فروردین ۱۴۰۲

واکنش ماجدی به خبر مذاکره با «برانکو» برای حضور در تیم ملی

به گزارش خبرنگار مهر، در پی سفر میرشاد ماجدی عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال به عمان همراه با تیم فوتبال جوانان، اخباری از مذاکره او با برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم ملی عمان برای حضور در تیم ایران منتشر شد.

ماجدی که رئیس کمیته جوانان هم هست، برای زیر نظر گرفتن اردوی این تیم در عمان به این کشور سفر کرده است و در بازی تدارکاتی نخست جوانان ایران مقابل عمان، دیداری با برانکو ایوانکوویچ داشت.

ماجدی امروز در گفتگو با فدراسیون فوتبال گفت: درباره تیم ملی بزرگسالان به عنوان یک عضو هیات رئیسه یک رای دارم. مسئولیت انتخاب مربی یا مذاکره با من نیست. کسی هم از من نخواسته است که این کار را بکنم.

وی افزود: برانکو تا سال ۲۰۲۴ با عمان قرارداد دارد. او هم در بازی جوانان ایران – عمان در استادیوم بود. با هم سلام و علیکی داشتیم آن‌هم به عنوان اینکه در ایران کار کرده بود. هیچ صحبتی نشده است. برای کسانی که علاقه دارند آب را گل آلود کنند و از آن ماهی بگیرند، متاسفم. نمی دانم چه کسی این خبر را به تهران داده است.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال تاکید کرد: صحبتی با برانکو درباره تیم ملی ایران نشد. فقط یک سلام و علیک ساده بود. برانکو در جایگاه خودش است و من هم در جایگاه خودم. حیطه اختیاراتم را می‌شناسم. هیچ وقت به مسائلی که به من تفویض نشده است، ورود نمی‌کنم.

رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال در پایان گفت: دیروز و پریروز با کادر فنی و مدیریتی تیم جوانان صحبت کردم. آنها یکسری دغدغه‌هایی دارند که مکتوب به من گفتند. بعد از بازگشت به تهران سعی می‌کنیم درخواست‌هایشان را عملی کنیم. زحمت زیادی برای تیم جوانان کشیده است.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *