امروز: ۱۳ آذر ۱۴۰۲

۱۰ استعداد برتر جام جهانی در تیررس باشگاه‌های مطرح فوتبال اروپا

به گزارش خبرگزاری مهر، بر اساس این گزارش بلینگام ستاره تیم ملی انگلستان بعد از درخشش در این دوره از رقابت های جام جهانی مورد توجه باشگاههای بزرگی همچون رئال مادرید، لیورپول، چلسی و منچسترسیتی قرار گرفته است.

کودی گاکپو ستاره آیندهوون و تیم ملی هلند دومین بازیکنی است که نامش در این فهرست دیده می شود و دو باشگاه رئال مادرید و منچستریونایتد برای جذب این ستاره جوان تلاش می کنند.

انزو فرناندز دیگر استعداد برگزیده رقابت های جام جهانی است و نام باشگاه رئال مادرید در صف مشتریان این بازیکن آرژانتینی دیده می شود. این بازیکن ۲۱ ساله باشگاه بنفیکا فصل گذشته از لیورپلاته آرژانتین راهی فوتبال اروپا شد.

محمد قدوس یکی از اعضای تیم جوان غنا در جام ۲۰۲۲ دیگر استعداد برگزیده در فهرست روزنامه برزیلی است. قدوس که در آژاکس بازی می کند مورد توجه لیورپول قرار گرفته هرچند پس از نمایش درخشان در جام جهانی خرید آسانی برای قرمزهای آنفیلد به شمار نمی رود.

سفیان ام رابط از درخشان ترین ستاره های مراکش حاضر در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی است که توجهات را به خودش جلب کرده و گفته می شود دو باشگاه تاتنهام و لیورپول برای جذب این بازیکن رقابت می کنند. ام رابط تا سال ۲۰۲۴ با باشگاه فیورنتینا قرارداد دارد با این حال به گفته مدیر برنامه هایش پیشنهادات رسمی از چند باشگاه انگلیسی دریافت کرده و در این خصوص با فیورنتینا وارد رقابت خواهد شد.

دومینیک لیواکوویچ دروازه بان تیم ملی کروواسی و باشگاه دیناموزاگرب هم که با مهار سه پنالتی در یک هشتم نهایی تاریخ ساز شده مورد توجه دو باشگاه بنفیکای پرتغال و فنرباغچه ترکیه قرار گرفته است.

ژوشکو گواردیول مدافع تیم ملی کروواسی که در باشگاه لایپزیک بازی می کند هم از موفق ترین مهره های این تیم در رقابت های جام جهانی بوده و حالا مورد توجه باشگاه چلسی قرار دارد.

هشتمین نامی که در این فهرست دیده می شود کایسیدو بازیکن تیم ملی اکوادور است. ستاره باشگاه برایتون انگلستان علیرغم حذف تیم ملی کشورش در رقابت های جام جهانی عملکرد درخشانی در این دوره داشته و حالا مورد توجه غول های فوتبال جزیره، چلسی، منچستریونایتد و لیورپول قرار دارد.

یونس موسی هافبک ۲۰ ساله تیم ملی ایالات متحده دیگر استعداد شاخص جام جهانی است که مورد توجه دو باشگاه چلسی و آرسنال قرار دارد. بازیکن فعلی باشگاه والنسیا پیش از این هم در تیم زیر ۲۰ سال آرسنال حضور داشته و در صورت توافق طرف اسپانیایی به لندن بازمی گردد.

گونزالو راموسی پرتغالی آخرین استعداد برتر این فهرست است که بعد از هت تریک درخشان مقابل سوییس مورد توجه باشگاههای بزرگ اروپایی قرار گرفته است. مهاجم ۲۱ ساله باشگاه بنفیکا مورد توجه پاری سن ژرمن قرار گرفته و یکی از مهاجم شاخص این دوره از رقابت ها به شمار می رود.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *