امروز: ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

ادعای عجیب خبرنگار عمانی: برانکو پیشنهاد دارد و می‌خواهد برود!

به گزارش خبرنگار مهر، کمتر کسی تصور می‌کرد تیم ملی فوتبال عمان در نخستین دیدار خود در جام خلیج فارس برابر تیم ضعیف یمن به سختی و با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز بشود. عملکرد ضعیف عمان تحت هدایت برانکو ایوانکوویچ باعث تعجب خبرنگاران این کشور شد و حمله آنها به این مربی که سابقه کار در تیم ملی ایران و تیم پرسپولیس را هم دارد، در پی داشت.

در این میان پیام «محمد البدواوی» یکی از خبرنگاران عمان بیش از همه عجیب به نظر می‌رسد. البدواوی با انتشار پیامی برانکو را به کم کاری و تلاش برای اخراج از این تیم به خاطر داشتن پیشنهادات دیگر متهم کرد.

این خبرنگار خطاب به فدراسیون فوتبال عمان نوشت: «در ذهنتان داشته باشید؛ برانکو تیم ملی عمان را دچار آشفتگی می‌کند. می‌خواهد که او را اخراج کنید و حق فسخ قراردادش را بگیرد. او پیشنهاداتی در خاورمیانه دارد و به زودی منتظر مقصد بعدی او باشید.»

ادعای عجیب خبرنگار عمانی: برانکو پیشنهاد دارد و می‌خواهد برود!

این اتهام در حالی به برانکو زده شده است که این مربی چند ماه پیش اعلام کرده بود قراردادش با عمان به شکلی است که می‌تواند آن را فسخ کند و به تیم جدیدی برود.

در حالی که فدراسیون فوتبال ایران بعد از جام جهانی قطر به دنبال انتخاب سرمربی جدید است و هنوز در این زمینه به جمعبندی نرسیده، دور از انتظار نیست که برانکو را هم یکی از گزینه‌های هدایت تیم ملی ایران به جای کارلوس کی روش دانست.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *