امروز: ۰۲ فروردین ۱۴۰۲

بازیکنی خارج از مدار موفقیت با پرسپولیس/ عدم تمرکز بلای جان ترابی

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس توانست با کسب ۳۲ امتیاز به قهرمانی نیم فصل رقابت‌های لیگ برتر ایران دست پیدا کند تا با انگیزه‌های بیشتر برای دور برگشت این مسابقات آماده شود.

سه امتیاز پرگل پرسپولیس در آخرین بازی دور رفت در حالی مقابل نساجی مازندران اتفاق افتاد که این تیم در بهترین نمایش فصل جاری خود توانست پنج گل به ثمر برساند اما یک گل خورده از حریف مازندرانی تنها مشکل این تیم نبود.

مهدی ترابی هافبک ملی پوش پرسپولیس پس از یورگن لوکادیا پنالتی‌زن اول سرخپوشان بود اما در دیدار با نساجی با تصمیم یحیی گل محمدی پشت ضربه پنالتی در دقیقه هفت قرار نگیرد و گئورگی گولسیانی تور دروازه علیرضا حقیقی را هدف قرار داده و آن را به لرزه بیندازد تا اینگونه از جمع مردان مورد اعتماد کادر فنی برای باز کردن دروازه حریفان دور شود.

ترابی با وجود اینکه در این دیدار یک پاس گل داد اما سه موقعیت گلزنی این تیم را به بیرون زد. شوت‌های بی دقت ترابی کمترین خطر را ایجاد کرد تا این بازیکن همچنان نتواند به عنوان هافبک نفوذی برای پرسپولیس در چند ماه اخیر گل بزند.

او که همواره یکی از بازیکنان تأثیرگذار پرسپولیس در چند سال اخیر محسوب می‌شود نتوانست مقابل خشم خود را در لحظه درگیری لفظی با سید احمد موسوی بگیرد تا مهره مؤثر یحیی با کارت قرمز داور به دلیل توهین به بازیکن حریف از زمین خارج شود.

شاید ترابی برای بازگشت به تنظیمات قبلی‌اش به آرامش بیشتری نیاز دارد تا دیگر خبری از گرفتن کارت‌های رنگارنگ از داوران و استرس در زدن ضربات نهایی در ساق پاهایش نباشد.

بازیکنی خارج از مدار موفقیت با پرسپولیس/ عدم تمرکز بلای جان ترابی

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *