امروز: ۱۰ فروردین ۱۴۰۲

شایسته پیروزی برابر استقلال بودیم/ من را به زور نگه داشته‌اند!

به گزارش خبرنگار مهر، محمد ربیعی بعد از تساوی بدون گل استقلال مقابل مس رفسنجان در هفته چهاردهم لیگ برتر گفت: بازی خوبی بود. نوید داده بودیم فوتبال خوبی شاهد باشیم. امروز شایسته پیروزی بودیم. اگر از فرصتهایمان که بیشتر از استقلال بود استفاده می‌کردیم می‌بردیم.

وی افزود: موقعیت‌های زیادی در هر بازی داریم ولی از فرصتها استفاده نمی‌کنیم. برای استقلال و هواداران محترمشان آرزوی موفقیت دارم. از مدیران عالیرتبه مس هم می‌خواهم به قول‌هایشان عمل کنند. من استفعا کرده بودم که با آن مخالفت کردند. بازیکنان دارند کارشان را انجام می‌دهند. شرایط خوبی را نداشتیم. از شرکت ملی مس می‌خواهم تیم مس رفسنجان را ببینند. بچه‌ها از این مسائل ناراحت هستند. من نمی‌گذارم بازیکن به پول اعتراض کند ولی این تا یک جایی جلو می‌رود. حالا که ما را به زور نگه داشته‌اند امیدوارم به قول‌هایشان عمل کنند.

سرمربی مس رفسنجان در خصوص عملکرد داور گفت: عرب براقی داور بازی را خیلی قبول دارم. هنوز صحنه‌ها را ندیده‌ام. دو موقعیت مشکوک به پنالتی برای مس بود و یک موقعیت هم استقلال. ۱۵ دقیقه آخر مسابقه دو، سه فرصت را خیلی بد از دست دادیم. احساس می‌کنم این مسابقه جزو بازی‌های درست مس از اول فصل بوده است؛ از نظر طرح و نقشه بازی. از اینکه بازیکنان وظایف را انجام دادند راضی هستم.

ربیعی درباره اتفاقات بین دو نیمه و درگیری بین مربیان دو تیم هم گفت: این اتفاقات در فوتبال طبیعی است. برای سرمربی استقلال هم احترام قائلم.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *